Bilgi

İtalya’nın Yaşadığını Yaşayacağız! Kapanma Tatilinde İstanbul’dan Göç Başladı! Trafik Kilit!

İtalya’nın Yaşadığını Yaşayacağız! Kapanma Tatilinde İstanbul’dan Göç Başladı! Trafik Kilit!, arayışı içine giren okurlarımız için İtalya’nın Yaşadığını Yaşayacağız! Kapanma Tatilinde İstanbul’dan Göç Başladı! Trafik Kilit! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız İtalya’nın Yaşadığını Yaşayacağız! Kapanma Tatilinde İstanbul’dan Göç Başladı! Trafik Kilit! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

İtalya’nın Yaşadığını Yaşayacağız! Kapanma Tatilinde İstanbul’dan Göç Başladı! Trafik Kilit!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası tam kapanma ilan etti. Lakin genelgede yine birden fazla kişi ve kurumun çalışıyor olması tartışmalara yol açtı. Maske cezaları tartışma yaratırlen yine yeni yasakların da saçmalıık olduğu tartışması devam ederken İstanbul’dan göç başladı!

18 günlük tam kapanmayı fırsat bilenler arabalarına atlayarak kimi yazlıklarına, kimi memleketlerine kimi de açık olacak olan otellere gitmeye başladı. Trafik 2 gündür milim milim ilerlerken bu son günde büyük bir trafik kitlenmesi yaşanması bekleniyor.

Özellikle Bodrum yolunun bi hayli yoğun olduğu görülürken uzman kişiler korkutan açıklamayı yaptı. Geçen sene İtalya’da sokağa çıkma yasakların açıklanması ile binlerce insan korona sayısı az olan batı kesimlerien giderek virüsü yaymıştı ve İtalya Covid 19’u en kritik biçimde geçiren Avrupa ülkesi olmuştu. Şu an yaşanan durumda İtalya’yı hatırlattı. Uzmanlar bu 18 gün için şehir değiştiren ve tatile çıkan topluluğun virüsü yayacağından endişe duyuyor. Daha sonra İstanbul’a dönecek bu bireyler aynı biçimde İtalya’da ki gibi bir çımaza neden olacak.

Trafik resmen durdu!

Özellikle Muğla girişinde yaşanan yoğunluk Emniyet’i harekete geçirdi. İstanbul, Ankara ve İzmir plakalı araçların uzun kuyruklar oluşturduğu görüldü. Trafiğin özellikle Bodrum girişinde başladığı görüldü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün