Diziler

İyi Aile Babası Çilem Hemşire Gerçekte Kim?

İyi Aile Babası Çilem Hemşire Gerçekte Kim?, Dizi haberleri kategorimizde İyi Aile Babası Çilem Hemşire Gerçekte Kim? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız İyi Aile Babası Çilem Hemşire Gerçekte Kim? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

İyi Aile Babası Çilem Hemşire Gerçekte Kim?

Komedi dizisi İyi Aile Babası’nın hırçın Çilem hemşiresi kim? Oynadığı rol Birçok birinin kim bu kız diye merak edip araştırdığı güzelin gerçek adı, yer aldığı diziler, yaşı, boyu, sevgilisi, instagram hesabı ve daha fazlasını paylaşımımızda bulacaksınızdır.

İyi Aile Babası Yağmur Pamuk (Eslem Akar) Kimdir?

İyi Aile Babası Yağmur Pamuk (Eslem Akar) Kimdir?

İyi Aile Babası Yağmur Pamuk (Eslem Akar) Kimdir?

Kanal D’nin 2020 korona günlerinde başlayan dizisi İyi Aile Babası’nda Yağmur (Pamuk) kişiliğini Eslem Akar canlandırıyor. İyi Aile Babası Mehmet Ali Pamuk’un kızı Yağmur rolündeki Eslem Acar 2011 senesinde başlayan oyunculuk kariyerinde bir çok dizide rol aldı. Bunlar içinde özellikle de Tek Yürek dizisindeki Deniz karakteri ile dikkatleri çekti. Yağmur babasının kliniği Pamuk Klinik’te sevgilisi olan ama babasının bundan haberi olmayan kliniğin genç doktoru Dr. Emre ile ilişki yaşıyor. Aynı zamanda Dr. Emre’nin sekreteri olarakta klinikte işe başlar ama bu durum Dr. Emre’yi çok tedirgin eder, anlaşılmaktan korkar.

Eslem Akar Biyografi (Yaşı, Boyu, Burcu)

Eslem Akar Yaşı, Boyu, Burcu

Eslem Akar Yaşı, Boyu, Burcu

Eslem Akar, 23 Mart 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Koç burcu olan Eslem Akar 2020 yılı itibariyle halen 22 yaşında. Genç oyuncu ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Terakki Vakfı Okulları’nda bitirdi. Eğitim yaşamına Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde devam eden oyuncu İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Eslem Akar 4 yıl boyunca 3 Mota Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi aldı ve çeşitli reklam ve dizilerde oynadı.

Rol Aldığı Diziler

Kameralar karşısına ilk kez 2011-2013 senelerı içinde yayına giren “Sen de Gitme” dizisindeki “Elif” karakteri ile adım attı. Eslem Akar, İyi Aile Babası dizisinden önce “Aile Şirketi” dizisinde “Bade” kişiliğini canlandırmıştı.

  • 2011-2013: Sen de Gitme (Elif Salihoğlu)
  • 2018: Avlu (Ecem Demir)
  • 2018: 4N1K İlk Aşk (Ece Kaplan)
  • 2019: Tek Yürek (Deniz Aslan)
  • 2019-2020: Güvercin (Nefise Cibranoğlu)
  • 2020 Aile Şirketi (Bade)
  • İyi Aile Babası (Yağmur Pamuk)

Eslem Akar‘ın Sevgilisi var mı?

Eslem Akar’ın 2020 yazında adı Mehmet Dinçerler ile aşk söylentilerına karıştı ama şuan için bilinen bir sevgilisi yok.

İyi Aile Babası Yağmur (Eslem Akar)

İyi Aile Babası Yağmur (Eslem Akar)

Eslem Akar‘ın instagram hesabı

İnstagram’daki paylaşımlarıyla dikkat çeken oyuncuyu @eslemakar hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

İyi Aile Babası Mehmet Ali Pamuk’un kızı rolündeki Eslem Acar’ın dizideki rolü ve oyunculuğu ile ilgiliki yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün