Diziler

İyi Aile Babası Dizisi Jenerik Rap Şarkısı Sözleri Müzikleri

İyi Aile Babası Dizisi Jenerik Rap Şarkısı Sözleri Müzikleri

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği İyi Aile Babası Dizisi Jenerik Rap Şarkısı Sözleri Müzikleri, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için İyi Aile Babası Dizisi Jenerik Rap Şarkısı Sözleri Müzikleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

İyi Aile Babası Dizisi Jenerik Rap Şarkısı Sözleri Müzikleri.. İyi Aile Babası dizisinde çalan şarkıları müzikleri fon müziklerini bu yazımızda sizler ile sunacağız. İyi Aile Babası dizisinin kendisine özel bir jenerik şarkısı var. İyi Aile Babası jeneriğinde çalan rap şarkının kelimelerini ve videosunu da yazımızda yer veriyoruz. İyi Aile Babası dizisinde çalan şarkıları kelimelerini paylaşıyoruz.

İyi Aile Babası Dizisi Jenerik Rap Şarkısı Sözleri, Kim Söylüyor?

Kanal D ekranlarının yeni komedi dizisi İyi Aile Babası dizisi yapımcılığını Süreç film üstlenirken konusunu Tayfun Güneyer yazıyor. İyi Aile Babası yönetmen koltuğunda Hakan Algül oturuyor. İyi Aile Babası dizisi başrol oyuncuları Şebnem Bozoklu ve Çağlar Çorumlu iken oyuncu ekibinde bulunan; Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Şahin, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar ve Beste Bereket yer alıyor.

iyi aile babasi bitmez derdi tasasi rap sarkisi

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan yeni komedi dizisi İyi Aile Babası dizisi başrol oyuncuları Şebnem Bozoklu ve Çağlar Çorumlu’dan seyirciye büyük bir sürpriz var. İyi Aile Babası dizisi başrol oyuncuları olan Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu dizinin jenerik şarkısını birlikte seslendirdiler. İyi Aile Babası dizisi yayınlanmaya başlanırken çalan rap şarkının kelimelerini ve videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Şarkıyı seslendiren isim dizinin başrol oyuncuları olan Şebnem Bozoklu Çağlar Çorumlu’dur.

bitmez derdi tasasi iyi aile babasi sarkisi

Şebnem Bozoklu Çağlar Çorumlu Rap Şarkısı Sözleri;
Mehmet Ali- Çağlar Çorumlu
Ben Mehmet Ali içinizden biri,
Hem baba hem kahraman ve ailenin direği,
Validem the best çekemem ki ona rest,
My darlingim karıcığım bu kulunu affet.
Bitmez derdi tasası iyi aile babası (Nakarat)
İş güç kariyer ekmek parası,
Bir evde iki aile bitmiyor curcunası.

Şebnem Bozoklu
Ay Yeter artık sabrım tükendi,
Ee bak yine kapı çaldı gelen annen mi,
Ne yapsam beğenmiyor the best kendisi,
İstiyor oluyum bir Adana gelini.
Bitmez derdi tasası iyi aile babası(Nakarat)
İyi aile babası olunmaz doğulur,
Sen Adana yiğidisin olayın budur.

İyi Aile Babası Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

İyi Aile Babası dizisi komedi dizisi olduğu için hareketli şarkılar ve müzikler dinleyeceğiz. Öncelikle dizinin jenerik şarkısını özel olarak hazırlanması ve başrol oyuncuları aracılığıyla seslendirilmesi çok güzel. Seyirciyi içine alan ve sizden biriyiz dedirtecek olan İyi Aile Babası  dizisinde çalan şarkıları müzikleri konumuza ekleyeceğiz.

iyi ile babasi dizisinde calan sarkilar

İyi Aile Babası dizisini nasıl buldunuz? İyi Aile Babası dizisinin şarkı müzik seçimleri sizce nasıl? İyi Aile Babası dizisinde duyduğunuz şarkıları kelimelerini yorum kısmına yazdığınız takdirde araştırarak şarkının kime ait olduğunu bulup konumuza videosunu ekleyebiliriz. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün