İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’ne bağlı birimlerinde çalıştırılmak ve giderleri özel bütçeden karşılanmak kaydıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”da bulunan ek 2’nci maddenin (b) fıkrası gereğince “Yazılı ve/yahut sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle” 4 (dört) adet anlaşmali personel alımı yapılacaktır.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar:

  •  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.
  • Kamu haklarından mahrum olmamak.
  • Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde gösterilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yahut daha fazla süreyle hapis cezasına veya affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
  • Askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi olmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün