İzzet Özilhan (Torun) Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

İzzet Özilhan (Torun) kimdir?, İzzet Özilhan (Torun) kaç yaşında?, İzzet Özilhan (Torun) evi nerede?, İzzet Özilhan (Torun) nerelidir? İzzet Özilhan (Torun) ev adresi?, İzzet Özilhan (Torun) kaç yaşında?, İzzet Özilhan (Torun) nerede oturuyor?, İzzet Özilhan (Torun) nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için İzzet Özilhan (Torun) hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 27.Ağustos.1981 senesinde doğan İzzet Özilhan (Torun) şu an için 40 yaşında ve Başak burcundandır. İzzet Özilhan (Torun) doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise İş adamı olarak devam ettirmektedir.

İzzet Özilhan (Torun) Kimdir? – İzzet Özilhan (Torun) Evi Nerede? – İzzet Özilhan (Torun) Nerede Oturuyor?

İzzet Özilhan (Torun) Kimdir?, evi nerede?

Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Üyesidir.

İzzet Özilhan (Torun), 28 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anadolu Grubu’nun kurucusu İzzet Özilhan dedesidir. Babası Tuncay Özilhan, annesi Emine Özilhan’dır. İpek Özilhan ve Türkan Özilhan Tacir adlarında iki kız kardeşi mevcuttur. Eğitimini Amerika’nın New York eyaletinde bulunan Hofstra Üniversitesinde bitirdi. Türkiye’ye dönmeden önce Anadolu Grubunun Moskova bölgesinde yönetici konumunda çalıştı.

İzzet Özilhan (Torun), 16 Temmuz 2011 tarihinde oyuncu Yasemin Ergene ile evlendi. Emine (d.2012) ve Ela (d.2013) adında iki kızı mevcuttur.

İzzet Özilhan (Torun), Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Üyesidir. Anadolu Efes Spor klübünde de aktif rol oynamaktadır.
Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker