Biyografi

Jessica May Kimdir? Evi Nerede?

Jessica May Kimdir? – Jessica May Evi Nerede? – Jessica May Nereli?

Jessica May kimdir?, Jessica May kaç yaşında?, Jessica May evi nerede?, Jessica May nerelidir? Jessica May ev adresi?, Jessica May kaç yaşında?, Jessica May nerede oturuyor?, Jessica May nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Jessica May hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 05.Aralık.1993 senesinde doğan Jessica May şu an için 28 yaşında ve Yay burcundandır. Jessica May doğum yeri ise Paranacity, Paraná, Brezilya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Jessica May Kimdir?, evi nerede?

Başrollerinde Tolga Mendi ile beraber oynadığı “Yeni Gelin” adlı dizide Bella kişiliğini canlandırmaktadır.

Jessica May, 5 Aralık 1993 tarihinde Paranacity, Paraná, Brezilya’da doğmuştur. Tam adı Jessica May Drociunas’dır. Annesi öğretmen, babası ise çiftçidir.

Lise eğitimini Brezilya’da bitirdiktan sonra Üniversitede Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazanmasına rağmen oyunculuk kariyerine devam etmeye karar vermiş ve farklı reklam filmlerinde uzun süre görev aldıktan sonra Türkiye‘deki Yeni Gelin projesiyle televizyon dizisine başlamıştır.

2010 senesinde Türkiye’ye gelen Jessica May, birkaç reklam filminde oynadıktan sonra Brezilya‘ya geri döndü. Daha sonra dizi teklifi alıp yeniden Türkiye’ye dönen Jessica May, 2011 senesinden beri İstanbul, Beşiktaş’da ikamet etmektedir. Kitap okumak ve ata binmeyi seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlüdür.

Jessica May, fotoğrafçı Hüseyin Kara ile beraberdir. 2018 senesinin Temmuz ayında evlenmeyi planlamışlardır. Jessica May, 1 Temmuz 2018 tarihinde Hüseyin Kara ile Brezilya‘da dünya evine girdi.

2017 senesinde Show TV‘de yayın hayatına başlayan ve başrollerinde Tolga Mendi ile beraber oynadığı “Yeni Gelin” adlı dizide Bella kişiliğiyle seyircilerinin karşısına çıkmıştır. Dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Ümit Yesin ile beraber oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2017 – 2018 – Yeni Gelin (Bella Öztürk Bozok) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu