Biyografi

Jorge Garcia Kimdir? Evi Nerede?

Jorge Garcia Kimdir? – Jorge Garcia Evi Nerede? – Jorge Garcia Nereli?

Jorge Garcia kimdir?, Jorge Garcia kaç yaşında?, Jorge Garcia evi nerede?, Jorge Garcia nerelidir? Jorge Garcia ev adresi?, Jorge Garcia kaç yaşında?, Jorge Garcia nerede oturuyor?, Jorge Garcia nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Jorge Garcia hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 28.Nisan.1973 senesinde doğan Jorge Garcia şu an için 48 yaşında ve Boğa burcundandır. Jorge Garcia doğum yeri ise Nebraska, Amerika olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sinema OyuncusuDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Jorge Garcia Kimdir?, evi nerede?

Jorge Garcia, 1973 doğumlu Amerikalı dizi oyuncusu. 2004 senesinde yayınlanmaya başlayan Emmy Ödüllü televizyon dizisi Lost’da, Hugo ‘Hurley’ Reyes isimli kişiliği canlandıran Garcia, dizide oynaması için seçilen ilk oyuncu olma özelliğini taşıyor.

Jorge Garcia, 28 Nisan 1973’de Omaha, Nebraska’nın Şilili ve Kübalıların yaşadığı bir bölgesinde dünyaya geldi. Güney Kaliforniya, San Juan Capistrano’da büyüyen Garcia, San Clemente Lisesi’ne gitti. Son senesinde bir öğrenciye verilen en yüksek ödül olan ‘Triton of The Year’a değer görüldü.

Çeşitli reklamlarda oynadıktan sonra ilk olarak 1997’de Raven’s Ridge filminde ‘Monty’ rolünü oynayan Garcia, sonrasında Tomorrow by Midnight (1999), Kings of the Open Mic’s (2000) ve The Slow and the Cautious (2002) gibi filmlerde rol aldı. Spin City (2000), Rock Me Baby (2003), Becker (2004) ve Curb Your Enthusiasm (2004) dizilerinin de birkaç bölümünde bulunan Garcia, 2004 senesinde yayınlanmaya başlayan Lost adlı dizide Hugo ‘Hurley’ Reyes isimli kişiliği canlandırmaya başladı.

Oyuncu seçiminin başlamasından bir gece önce, Curb Your Enthusiasm dizisinin The Car Pool Lane isimli bölümünde rol aldığı, uyuşturucu satıcısı rolünü izleyen yapımcıları, Garcia’nın Lost’da mutlaka oynaması gerektiğine karar verdiler. Böylelikle Garcia, bu dizi için seçilen ilk oyuncu oldu ve dizinin yaratıcıları, kendisine özel olarak ‘Hugo’ kişiliğini yarattılar. Bu rolü kabul ettikten sonra çekimler için Hawaii’ye giden Garcia, bu yüzden kız kardeşinin düğününe de katılamadı.

Lost’da oynamaya devam ettiği zaman zarfında filmlerde rol almaya devam eden Garcia, 2004 senesinde Tales from the Crapper, Happily Even After ve Our Time Is Up adlı üç filmde rol aldı. 2005’de ise The Good Humor Man ve Little Athens filmlerinde rol aldı.

Jorge Garcia, bir süre sonra Los Angeles’daki evini boşalttı ve tamamiyle Kailua, Hawaii’ye yerleşti. Garcia’nın Chihuahua cinsi Nunu isimli bir köpeği var.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün