Biyografi

Kadir Doğulu Kimdir? Evi Nerede?

Kadir Doğulu Kimdir? – Kadir Doğulu Evi Nerede? – Kadir Doğulu Nereli?

Kadir Doğulu kimdir?, Kadir Doğulu kaç yaşında?, Kadir Doğulu evi nerede?, Kadir Doğulu nerelidir? Kadir Doğulu ev adresi?, Kadir Doğulu kaç yaşında?, Kadir Doğulu nerede oturuyor?, Kadir Doğulu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Kadir Doğulu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 19.Nisan.1982 senesinde doğan Kadir Doğulu şu an için 39 yaşında ve Koç burcundandır. Kadir Doğulu doğum yeri ise Mersin olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Kadir Doğulu Kimdir?, evi nerede?

Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982 tarihinde Mersin’de beş çocuklu bir ailenin 2 numara oğlu olarak doğmuştur. Asıl adı Abdulkadir Doğulu’dur. Annesi ev hanımı, babası Rasim Doğulu işçi emeklisi idi. Kadir Doğulu’nun bir menajerlik şirketi var. İmaj danışmanlığı da yapan abisi, Kemal Doğulu; Hande Yener, Seda Sayan, Sıla, Kutsi, Gökhan Özen, Nil Karaibrahimgil, Demet Akalın gibi isimlerin imajlarını baştan aşağıya tasarladı. Kadir Doğulu, ortaokul ve lise senelerı çalışarak geçti.

2000 senesinde İstanbul’a ağabeyinin yanına geldi. Önce Beyoğlu Frape’de işe girdi. Ardından Refika’da çalıştı. Cafe City ve Buz’da garsonluk yaptı. Salomanje’de cumartesi pazar günleri mutfakta ekmek pişirip kahvaltıları hazırladı. Biriktirdiği paralarla Barcelona ve Roma’daki kafeleri ve restoranları inceledi. Oradaki yemekleri tattı. Türkiye dönüşü House Cafe’de işe girdi. İki sene işletmecilik yaptı.

O zamanda abisi aracılığıyla Hande Yener’le tanıştı. Kısa bir süre sonra bu tanışıklık aşka dönüştü.

Şarkıcı Hande Yener ile ortak olarak Ortaköy’de The House Cafe’de işletme müdürlüğü yapmıştır. Aynı zamanda Harbiye’deki Piyasa isimli gece kulübünü işletti.

Okan Üniversitesi gastronomi bölümünde okudu.

2010 senesinde “Küçük Sırlar” dizisi ile oyunculuğa başladı. 2011 senesinde Gani Müjde‘nin konusunu yazdığı “Pis Yedili” adlı dizide oynadı.

2013 senesinde Peyami Safa’nın aynı adlı hikayesinden bir araya getirilen ve yönetmenliğini Sadullah Çelen’in yaptığı “Fatih-Harbiye” adlı dizide Neslihan Atagül, Yunus Emre Yıldırımer ile birlikte başrol oynadı.

2014 senesinin Şubat ayında Kanal D ekranlarında başlayan, “Star Işığı X Factor” adlı 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı müsabakasında Ziynet Sali, Emre Aydın, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan Jüri kullanıcı hesabı yapmaktadır. Yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yaptı.

Koyu Fenerbahçeli olan Kadir Doğulu, tiyatroya gitmek, spor yapmak, motosiklet ile dolaşmaktan hoşlanıyor.

2015 senesinin Ocak ayında Star Tv’de gösterime girecek olan “Ve Kazanan” yarışmasının sunuculuğunu oyuncu Kadir Doğulu yaparken jüri koltuğunda Kenan Doğulu ile Şebnem Ferah olacaktır.

2015 senesinde Atv ekranlarında oynayacak olan “Sevdam Alabora” adlı dizide başrollerde Kadir Doğulu, Elçin Sangu ve Mustafa Avkıran yer aldı.

8 Temmuz 2016 tarihinde Neslihan Atagül ile evlendi.

2016 senesinde “Bana Sevmeyi Anlat” dizisinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert ile birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2017 – Babamın Günahları (Ozan)(TV Dizisi)
2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Alper) (TV Dizisi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Mehmet Giray Han) (TV Dizisi)
2015 – Beyaz Gece (Rüzgar)(TV Dizisi)
2015 – Sevdam Alabora (Gökhan)(dizi)
2013 – Fatih-Harbiye (Macit)(dizi)
2013 – Bir Hikayem Var (Mert)( sinema)
2011 – 2012 – Pis Yedili (Bayrampaşalı Güney)(dizi)
2010 – Çakıl Taşları (Ali)(TV Dizisi)
2010 – 2011 – Küçük Sırlar (Ali)(dizi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün