Diziler

Kadir Doğulu’nun yeni dizisi Aşkın Tarifi’ ne sürpriz oyuncu!

Kadir Doğulu’nun yeni dizisi Aşkın Tarifi’ ne sürpriz oyuncu!, arayışı içine giren okurlarımız için Kadir Doğulu’nun yeni dizisi Aşkın Tarifi’ ne sürpriz oyuncu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kadir Doğulu’nun yeni dizisi Aşkın Tarifi’ ne sürpriz oyuncu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kadir Doğulu’nun yeni dizisi Aşkın Tarifi’ ne sürpriz oyuncu!

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstüne aldığı, yönetmen koltuğuna Deniz Koloş’un otururduğu ve konusunu Doruk Erengül ile Leyla Oter aracılığıyla kaleme alınan yaz dizisi Aşkın Tarifi kadrosunu genişletmeye sürdürmekte. Son edinilen bilgiye göre tecrübeli oyuncu Atakan Yılmaz da kadroveyahil edildi.

Atakan Yılmaz Aşkın Tarifi Dizisinde!

Kadir Doğulu’nun başrolünde bulunacağı ve kadrosunda bulunan Alper Saldıran, Cem Davran gibi tecrübeli oyuncuların olduğu Aşkın Tarifi dizisine Atakan Yılmaz’ında dahil olduğu bilgisine ulaşıldı. Lakin oyuncunun halen hangi rolü oynayacağı ise bilinmemekte.

Uzun süredir ekranlarda yer almayan Kadir Doğulu  Aşkın Tarfifi adlı dizi ile ekranlara geri dönüyor. Kanal D ekranlarında yayına girecek  NTC medya imzalı romantik komedi türündeki Aşkın Tarifi adlı dizide Kadir Doğulu; Gaziantepli fakat Fransız yemeklerinde usta bir şef olarak karşımıza çıkacak. Fırat Karasu kişiliğine can verecek. Fırat’ın teyzesi Sultan rolü ile Yasemin Conka’da Kadir Doğulu’ya eşlik edecek. Ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç ile yemek provalarına da başlayan Kadir Doğulu Aşkın Tarifi dizisinde her bölümde seyircilere çok değişik yemeklerin tarifini verecek. İzleyiciyi hem güldürecek hem de nefis yemek tarifleri vererek değişik bir formatla ekranlarda olacak olan dizi Haziran ayında Kanal D ekranlarında olacak.
 

Yayınlanma Zamanı: 29 Nisan 2021, 18:34

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün