Diziler

Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakteri Kimdir? (Bedia Ener)

Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakteri Kimdir? (Bedia Ener), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakteri Kimdir? (Bedia Ener), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakteri Kimdir? (Bedia Ener) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakteri Kimdir? (Bedia Ener)

O3 Medya imzalı Star TV’de yayınlanmakta olan Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyordir. Bu hafta karşınıza 3. bölümü ile çıkacak olan Kağıt Ev dizisine bir yeni karakter daha dahil oldu. Kağıt Ev dizisine üçüncü bölümden ibu yana dahil olacak olan karakter Pınar kişiliği oldu. Biz de bu yazımızda Kağıt Ev dizisi seyircileri adına Pınar kişiliğinden ve Pınar kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuzdan siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz.Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakteri

Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakteri

Pazartesi günleri Star TV’de yayınlanmakta olan Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Bu hafta yayına girecek olan 3. bölümde ise diziye yeni bir karakter dahil olacaktır. Kağıt dizisine 3. bölüm ile dahil olacak olan karakter psikolog Pınar kişiliğidir. Pınar kişiliğinin özellikleri net bir biçimde açıklanmamak ile birlikte psikolog Pınar kişiliğinin dizideki dengeleri değiştirecek ve bireyler üzerinde doğru ve kesin analizler yapacağını düşünmekteyiz.

Kağıt Ev Dizisi Pınar Kimdir?

Kağıt Ev dizisinde psikolog Pınar kişiliğine hayat verecek olan usta oyuncumuz ise Bedia Ener’dir. Usta oyuncumuz Bedia Ener’i merak edip araştırmak isteyen okur ve seyircilerimiz adına konumuzun ilerleyen bölümünde oyuncumuzun yaşamından ve bilgilerinden geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz. Gelin usta kadın oyuncu Bedia Ener’i daha yakında zamandan tanıyalım.

Bedia Ener Kimdir?

Bedia Ener Kimdir?Bedia Ener, 5 Haziran 1954 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğunun bunun yanında seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır. Oyunculuğa Bakırköy Halk Evi ile başlamıştır. 1970 senesinde ise Şehir Tiyatroları kadrosuna girmiştir. 1968 senesinden bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. En son 2020 senesinde Çatı Katı Aşk dizisi ile karşımıza gelmiştir. Canevim, İkizler Memo-Can, Dostlar Mahallesi, Çifte Saadet, Kara Para Aşk gibi yapımlarda yer almasının bunun yanında Harry Potter ve League of Legends gibi yapımlarda da seslendirme sanatçılığı yapmıştır.

Bedia Ener’in Yer Aldığı Diziler ve Filmler

2020 – Çatı Katı Aşk
2019 – Canevim
2018 – İkizler Memo-Can
2017 – Dostlar Mahallesi
2016 – Çifte Saadet
2014 – Kara Para Aşk
2012 – Evlerden Biri
2012 – Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam
2011 – Devrimden Sonra
2006 – Yeşeren Düşler
2006 – Yaprak Dökümü
2004 – Büyük Buluşma
2003 – Şarkılar Seni Söyler
2003 – Mustafa Hakkında Her şey
2002 – Lahmacun ve Pizza
2002 – Derya & Deniz
2002 – Gülbeyaz
2002 – Karanlıkta Koşanlar
2000 – Külyutmaz
1995 – Mirasyediler
Tövbeler Tövbesi

Bedia Ener’in Instagram Hesabı

Bedia Ener, instagram hesabını aktif olarak kullanan oyuncularımızdan biridir. Bedia Ener’in resmi instagram hesabında 34 gönderisi yer alırken 10.000 insana yakında zamanda takipçisi bulunmaktadır. Bedia Ener takipçileri ile sürekli olarak fotoğraf paylaşmaktadır. Bedia Ener’in resmi instagram hesabını yakında zamandan incelemek isteğe göre @bediaeneroztep kullanıcı isimli hesaba inceleyebilirsiniz.

Bedia Ener’in Eşi Kim?

Bedia Ener'in Eşi KimBedia Ener’in eşi de bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Bedia Ener, Çetin Öztep ile evlidir. Mutlu fotoğraf karelerini Usta oyuncumuz Bedia Ener resmi instagram hesabında takipçileri ile sürekli olarak paylaşmaktadır.

Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakterinin Kıyafetleri

Kağıt Ev dizisinde kullanmış olduğu kıyafetler ile dikkatleri üzerine çekecek olan karakterlerden bir tanesi de Pınar kişiliği oldu. Kağıt Ev dizisinin bu hafta yayına girecek olan 3. bölümünün ardından diziye Pınar kişiliğinin dahil olması ile birlikte Pınar kişiliğinin dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza sunmaya çalışacağız. Sizlerde Pınar kişiliğinin kıyafetlerinin merak ettiğiniz parçaları bize sorabilirsiniz.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Kağıt Eğer dizisine dahil olacak olan Pınar kişiliğinden ve Pınar kişiliğine hayat verecek olan Bedia Ener’den söz etmek istedik. Sizlerin de konu ile ilgiliki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Kağıt Ev dizisindeki oyuncularımızın tamamı için Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosu başlıklı konumuza bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün