Diziler

Kağıt Ev Dizisinden Kötü Haber Geldi!

Kağıt Ev Dizisinden Kötü Haber Geldi!, arayışı içine giren okurlarımız için Kağıt Ev Dizisinden Kötü Haber Geldi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kağıt Ev Dizisinden Kötü Haber Geldi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kağıt Ev Dizisinden Kötü Haber Geldi!

Yapımcılığına  O3 Medya’nın imza attığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı; başrollerini Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu’nun paylaşımı yaptığı ” Kağıt Ev” dizisinden kötü bilgi geldi. İlk bölümü ile 19 Nisan Pazartesi Star Tv’de  yayın yaşamına başlayan dizi ekranlara veda ediyor!

Nur Fettahoğlu  ve Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü paylaşımı yaptığı ve kadrosunda bulunan Can Nergis, Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel ,Nejat Uygur, Helin Kandemir ve Serra Pirinç’in olduğu Kağıt Ev dizisi final kararı aldı.

Erdal Beşikçioğlu’nun Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu’nun ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı oynadığı dizi reyting kurbanı oldu. Sıra dışı konusuyla dikkat çeken dizi, kızlarının işlediği bir cinayeti örtbas etmeye çalışan bir ailenin yaşadıklarını anlatıyordu. Peki ne zaman final yapacak?

 Dizi iddialı hikayesi ve tecrübeli oyunculuk performanslarına rağmen bir türlü reytingde istediğimiz sonucu elde edemedi. Şu ana kadar toplam yedi bölümü yayına giren Kağıt Ev dizisinin haftaya pazartesi günü yayına girecek sekizinci bölümde final yapmasına karar verildi.

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Evleniyor! Meğer O Tatil Bekarlığa Vedaymış!

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Evleniyor! Meğer O Tatil Bekarlığa Vedaymış!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün