Diziler

Kağıt Ev Dizisine Yaprak Dökümü’nün Usta Oyuncusu Dahil Oldu!

Kağıt Ev Dizisine Yaprak Dökümü’nün Usta Oyuncusu Dahil Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Kağıt Ev Dizisine Yaprak Dökümü’nün Usta Oyuncusu Dahil Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kağıt Ev Dizisine Yaprak Dökümü’nün Usta Oyuncusu Dahil Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kağıt Ev Dizisine Yaprak Dökümü’nün Usta Oyuncusu Dahil Oldu!

Yapımcılığına  O3 Medya’nın imza attığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı; başrollerini Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu’nun paylaşımı yaptığı ” Kağıt Ev” dizisi 19 Nisan Pazartesi ilk bölümü ile yayınlandı. İddialı konusu ve güçü kadrosu ile dikkat çekerek belli bir kemik seyirciyi oluşturmayı başardı.

Nur Fettahoğlu  ve Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü paylaşımı yaptığı ve kadrosunda bulunan Can Nergis,Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel ,Nejat Uygur, Helin Kandemir ‘in olduğu dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil olduğu bilgisine ulaşıldı.

Bedia Ener Kağıt Ev Dizisinde!

Yaprak Dökümü’nün Nehir’i usta oyuncu Bedia Ener Kağıt Ev dizisinin kadrosuna dahil oldu.Usta oyuncu Psikolog Pınar kişiliği ile 3. bölümde seyirci karşısına çıkacak. Erdal Beşikçioğlu’nun Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu’nun ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı oynadığı diziye en son güzel oyuncu Serra Pirinç dahil olmuştu. 

Star TV’nin iddialı dizisi kadrosunu genişleterek yoluna sürdürmekte. Kağıt Ev  her pazartesi saat 20:00’de Star Tv’de yayınlanıyor.
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün