Kağıt Ev Final Yapıyor!

Kağıt Ev Final Yapıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Kağıt Ev Final Yapıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kağıt Ev Final Yapıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kağıt Ev Final Yapıyor!

Star TV’nin yeni dizisi Kağıt Ev’den kötü bilgi geldi. Başrollerinde Nur Fettahoğlu, Erdal Beşikçioğlu, Tuvana Türkay ve Can Nergis’in olduğu Kağıt Ev dizisi ilk 2 bölümü ile ekranlara geldi. Lakin reytingler yükselmeye başlamadı.

Star Tv Pazartesi akşamları yeni dizisi Kağıt Ev’i yayına soktu. İlk iki bölümü ile ekranlara gelen dizi reyting listesinde beklenilen almadı. Başarılı oyuncuların olduğu dizi ilk bölümü ile sosyal platformveyamga vursada dizi reyting listesinde yükselme sağlayamadı. 

Pazartesi akşamı Fox Tv’de Yasak Elma, ATV’de Maraşlı, TRT’de Uyanış Büyük Selçuklu, Show Tv’de Çukur dizileri ile yarışan Kağıt Ev dizisi geçtiğimiz hafta ikinci bölümü de ilk 10’a giremedi. Star Tv beklemediği derecede düşük reytingler alan Kağıt Ev’İn fişini çekti.

FİNAL YAPACAK!

O3 Medya’nın yapımında olan Kağıt ev dizisi final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin reyting listesinde bir yükselme yaşamaması durumunda Haziran ayının başında veda etmesi bekleniyor. Yapım ve kanalın beklemediği biçimde bi hayli düşük reytingler alan Kağıt Ev dizisi 4 bölüm daha reytingleri zorlmaya çalışacak. Yasak Elma’da Şahika kişiliğini canlandıran Nesrin Cavadzade’ni ayrılması üzerine oradan yaşanacak kopmaları bekleyen Kağıt Ev’in durumu yinede pek göz alıcı görülmüyor.

Kağıt Ev dizisininde ömrünün kısa olması sonrası tecrübeli oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun ekranlardaki şansızlığı sürüyor. Beşikçioğlu’nun önceden de Çocukluk, 46 Yok Olan, Reaksiyon, Es Es gibi dizilerde yer almış fakat yine reytinglere yenilmişti. Beşikçioğlu Behzat Ç ile yaşadığı başarıyı ekranlarda bir daha yakalayamadı.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker