Bilgi

Kahve İle Zayıflama Yöntemleri

Kahve İle Zayıflama Yöntemleri, faydalı bilgiler bölümümüzde Kahve İle Zayıflama Yöntemleri başlığı altında bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Kahve İle Zayıflama Yöntemleri ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kahve İle Zayıflama Yöntemleri

Kahve ile zayıflama metotları, kahveyi ile zayıflama diyeti, selülite karşı kahve, kahve selülite iyi gelir mi, En kaliteli zayıflama yöntemi vb.. zayıflama makaleleri için bilgisayfam.net

Hemen hemen her kadın, görünüşüne özel önem verir ve olabildiğince müthiş olmaya çalışır. Bu, cilt yönünden formda kalmaya kadar güzelliğin tüm yönlerini ifade eder. Çoğu kadının en temel ve mühim endişelerinden biri olarak kilo verme ve zayıf bir vücuda sahip olma sorununa değinebiliriz Bugün siz değerli okurlarımıza kolay ve etkili bir uygulama olan kilo vermek için kahve ile vücudu sarma yöntemi ile ilgili bilgiler vereceğiz. Ve tabi ki, bu problemi çözmenin birkaç yolu var. Bu nedenle, incelmek ve kıvrımlı bir vücut hatlarına sahip olmak için değişik ve etkili bir yöntem öneriyoruz, sizde evde basit bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Kahve ile Zayıflama Yöntemleri

Kahve ile zayıflama metotları aşağıda açıklanmıştır. En kaliteli zayıflama metotları siz değerli okurlarımız için hazırlanmıştır.

  • Kilo Vermek İçin Kahve İle Vücudu Sarma Yöntemi

Kahve ile vücut sarma yöntemi müthiş bir vücuda sahip olmanın gerçekten yenilikçi ve oldukça etkili bir yolu! Bunu evde yaparsanız, her şeyi tamamlamak için birkaç saate gereksiniminiz olacak, fakat bu saatler gerçekten buna değer, çünkü sonuçlar tatminiyetten daha fazlası olacak. Kahveyi ile zayıflama diyeti aracılığıyla kısa bir sürede istediğiniz bedene sahip olma sizin elinizde.

  • Evde Kahve ile Vücut Sargısı

Bu kahve vücut sargısı tarifi, basitliği ve eşit derecede etkili sonuçlarıyla dikkat çekebilir. Kahve ile zayıflama metotları içinde en iyi yöntemlerden birisi olan bu yöntemde klasik kahve sargısını yapmak için, 10 gr öğütülmüş kahve, sıcak su ve bir streç filme gereksiniminiz olacak. Sarma sürecinin tamamı şu biçimde ilerlemelidir:
1. Az miktarda kahveyi sıcak suyla karıştırın ve macun kıvamında eşit bir karışım elde edene kadar iyice karıştırın. Karışım ılıyana kadar bilave edin, ve vücudunuzun sorunlu bölgelerine uygulayın. Ardından bu alanları streç filmle bi hayli hızlıca sarın. Karışımı hem yalnızca sorunlu bölgelere hem de derinlemesine yağ yakımı için tüm vücuda uygulayabilirsiniz.
2. Alanları sardıktan sonra uzanmanız ve hemen hemen bir saat boyunca sıcaklığı tutacak ılık bir battaniyeyle kendinizi örtmeniz gerekir. Şimdi dinlenmenin ve hoş bir şeyler düşünmenin tam zamanı. Ayrıca enteresan bir kitap okuyabilir yahut en sevdiğiniz filmi izleyebilirsiniz.
3. Yaklaşık bir buçuk saat sonra karışımı çıkarabilir, ılık suyla durulayabilir ve ardından nemlendirici krem kullanabilirsiniz. Ayrıca bu işlemden hemen sonra, cildin durumunun daha yumuşak ve pürüzsüz hale geleceğini fark edeceksiniz.

  • Selülit Karşıtı Kahve Sargısı

Bu, bir çok bayanın karşı karşıya geldiğı sinir bozucu güzellik problemiyle savaşmak için kullanabileceğiniz başka bir süper kolay sarma tekniğidir. Kahve selülite iyi gelir mi sualinin yanıtını burada bulacaksınız. Selülite karşı kahve uygualam metotları;
1. Öncelikle en sevdiğiniz kremadan bir çorba kaşığı almanız gereken karışımı hazırlamanız, içine 4 ampul kafein eklemeniz ve bunun bunun yanında bezelye büyüklüğünden fazla olmayan bir miktar kırmızı biber merhemi eklemeniz gerekir. Bu merhem hususunda çok dikkatli olmalısın, çünkü çok büyük oranlarda alındığında cildi tahriş edebilir.
2. Hazır olan karışım cilde hafif masaj hareketleri ile uygulanmalı ve streç film ile dikkatlice sarılmalıdır. Daha da iyi bir sonuç için üzerine selülit önleyici taytlar yahut sıcak tutacak pantolonlar da giyebilirsiniz. Üç saat kadar böyle kalmanız gerekir, bu süre zarfında istediğiniz herhangi bir aktiviteyi uygulayabilirsiniz, bu sürede bir şeyler yemeye yahut içmeye izin verilmediğini unutmayın. Süre dolduktan sonra filmi çıkarabilir, karışımı ılık suyla yıkayabilir ve nemlendirici yahut besleyici bir krem uygulayabilirsiniz.
Bu yöntem içerdiği kırmızı biber ve kafeinin cilde derinlemesine nüfuz etmesi ve üzerinde büyük etkisi olması sebebiyle bi hayli etkilidir. Bu tür kahve ile streç film sargıları, iki ay boyunca haftada hemen hemen 1-2 kez yapılmalıdır ve harika sonuçlar sizi şaşırtacak!

  • Evde Kahve ve Kil Vücut Sargısı

Kozmetikte kullanılan kil, cilt üzerinde kesinlikle büyük bir etkisi olan sihirli üründür ve onu kahve ile birleştirirseniz, avantajları daha da artacaktır. Bu nedenle, kil ve kahve sargısı yapmak için uymanız gerekenler:
1. Kil ve kahveyi eşit oranlarda karıştırın, ardından yoğun ve eşit bir karışım elde edene kadar sıcak su ilave edin.
2. Karışımı cilde eşit olarak uygulayın ve sonunda bir battaniye ile kaplayarak bir filmle sarın. Daha sonra karışımı cildinizde 2-3 saat kadar beklemede bırakın. Bu tür bir sargı işleminden sonra çok pürüzsüz, yumuşak ve elastik bir cilde sahip olacaksınız ve bu sargı, selülitten ve yağlardan mucizevi bir biçimde kurtulmanıza da yol gösterecektır!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün