Diziler

Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Nerede Çekiliyor?

Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Nerede Çekiliyor?, arayışı içine giren okurlarımız için Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Nerede Çekiliyor? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Nerede Çekiliyor? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Nerede Çekiliyor?

Yeni dizi Kalp Yarası başlıyor. Yeni sezon dizileri sete girdi. Onlardan bir diğeride heyecanla beklenen Kalp Yarası oldu. Kalp Yarası dizisi konusuyla merak uyandıracağa benziyor. İşte Kalp Yarası dizisi konusu ve oyuncuları! 

Süreç Film’in yapımcılığında çekilen yeni sezon dizisi Kalp Yarası start verdi. Dizinin kadrosu tamamlandı. Dizinin konusuna dair basın açıklaması da yer aldı. Bu sezonun heyecanla beklenen dizilerinden olacak olan Kalp Yarası’da dair tüm detaylar haberimizin detay kısmında..

Süreç Film’in ATV için çekeceği Kalp Yarası dizisinin kadrosunda bulunan bulunan isimler heycanı arttırdı. Dizinin konusuda bir o kadar ilgi çekecek gibi. 

KALP YARASI OYUNCU KADROSU

Kalp Yarası adlı dizinin başrolünde son kez Yasak Elma dizisinde oynadığı Kerim kişiliği ile ekranlara gelen Gökhan Alkan, son olarak Alev Alev dizisinde bulunan Toprak Can Adıgüzel, uzun süredir ekranlarda yer almayan Yağmur Tanrısevin ve Merve Çağıran yer alıyor. Dizinin kadrosunda bulunan bunun bunun yanında Şenay Gürler, Zehra Yılmaz, İnanç Konukçu, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, Rıza Akın, Kemal Burak Alper, Burçin Abdullah gibi isimlerde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban yapıyor.

KALP YARASI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kalp Yarası dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığı bi hayli merak konusu oldu. Dizi Antakya’da çekiliyor. 

KALP YARASI KONUSU NE?

Kalp Yarası adlı dizide Ferit (Gökhan Alkan) ve Nilgün (Merve Çağıran) aileleri ile birlikte evlilik planı yapmaktadır. Lakin Ferit atı rahatsızlanınca çiftliğe erken dönmek zorunda kalır ve Nilgün’ü seyisin oğlu Ömer ile (Toprak Can Adıgüzel) içten biçimde görür. Bunun üzerine karşısına çıkan Ayşe’ye (Yağmur Tanrısevsin) geri çeviremeyeceği bir teklif’te bulunur be olaylar başlar..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün