Diziler

Kalp Yarası Müge Güvenci Kimdir? (Naz Sayıner)

Kalp Yarası Müge Güvenci Kimdir? (Naz Sayıner), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kalp Yarası Müge Güvenci Kimdir? (Naz Sayıner), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kalp Yarası Müge Güvenci Kimdir? (Naz Sayıner) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kalp Yarası Müge Güvenci Kimdir? (Naz Sayıner)

Kalp Yarası dizisinde Müge kişiliğine hayat veren oyuncu kimdir seyirci aracılığıyla bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Bizde bu yazımızda Kalp Yarası dizisi Müge Güvenci kimdir önceden hangi dizilerde oynadı gerçek adı soyadı nedir hangi okulları okudu, boyu yaşı kilosu ile ilgili tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza sunmak ve özel yaşamı ile alakalı bilgiler vermek istiyoruz.

Kalp Yarası dizisi Müge Güvenci kimdir?

Naz Sayiner Kalp Yarasi dizisinde Muge rolundeKalp Yarası isimli yeni Atv dizisinde oynayan ve Müge kişiliğine hayat veren oyuncunun gerçek adı soyadı Naz Sayıner. Oldukça genç ve güzel bir oyuncu olan Naz Sayıner 2003 doğumlu ve lise eğitim hayatına devam ediyor. Daha önce kırmızı oda dizisinde son oyunculuk deneyimi yaşayan güzel oyuncu kırmızı oda dizisinde Duygu kişiliğine hayat vermişti. Kırmızı oda dizisindeki rolünden sonra kalp Yarası dizisinde Müge Güvenci kişiliğine hayat verecek olan Naz Sayıner kimdir kısaca özel yaşamına ilişkin bilgiler vererek oyuncumuzu siz değerli okurlarımıza tanıtalım.

Naz Sayıner kimdir? Kalp Yarası Müge

Kalp Yarası dizisi Müge Güvenci kimdirKalp Yarası dizisinde Müge kişiliği olarak izleyeceğimiz Naz Sayıner 2003 senesinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Henüz lise eğitim hayatına devam eden Naz Sayıner ufak yaşlardan ibu yana reklam filmleri ile oyunculuğa adım atmıştır. 2015 senesinde gecenin kraliçesi isimli dizi ile ilk kez oyunculuk deneyimi yaşayan Naz Sayıner ardından Fox TV ekranlarında bana sevmeyi anlat dizisinin kadrosunda bulunan yer almış ve Mercan kişiliğini canlandırmıştır. TV8 ekranlarında kırmızı oda dizisinde Duygu rolü ile seyrettiğimiz Naz Sayıner ATV ekranlarında 2021 yaz aylarında başlayan kalp Yarası dizisinde ise Müge Güvenci kişiliğine hayat veriyor. Müge Güvenci’nin oynadığı diziler böyle.. 140 boyunda ve 40 kilo ağırlığında olan Naz Sayıner lise eğitimini 2021 senesinde tamamlayacak. Naz Sayıner’in bilinen bir sevgilisi şuan için yok.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün