Bilgi

Kamu Bankası 2021 Yılına Özel Kredi Kampanyasını Başlattı! Düşük Faiz Oranlı ihtiyaç Kredisi Kampanyası Tekrar Geldi

Kamu Bankası 2021 Yılına Özel Kredi Kampanyasını Başlattı! Düşük Faiz Oranlı ihtiyaç Kredisi Kampanyası Tekrar Geldi, arayışı içine giren okurlarımız için Kamu Bankası 2021 Yılına Özel Kredi Kampanyasını Başlattı! Düşük Faiz Oranlı ihtiyaç Kredisi Kampanyası Tekrar Geldi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kamu Bankası 2021 Yılına Özel Kredi Kampanyasını Başlattı! Düşük Faiz Oranlı ihtiyaç Kredisi Kampanyası Tekrar Geldi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kamu Bankası 2021 Yılına Özel Kredi Kampanyasını Başlattı! Düşük Faiz Oranlı ihtiyaç Kredisi Kampanyası Tekrar Geldi

Kamu bankalarından birisi olan Halkbank yeni paketini açıkladı! mini kredi kampanyasıyla birlikte hem faizsiz hem de ödemesiz dönemle vatandaşlarımız kredi alabilecekler! başvuru koşulları ise açıkladı. Açıklamalar haberimizin detay kısmında.

Halkbank, kamu bankası olmasının bunun yanında kurulduğu günden bu yana bir çok kampanya ve destek ödemesiyle vatandaşlarımızın gereksinimlerini karşılamaya çalıştı. Zaman zaman banka piyasa koşullarının bi hayli altında kredi paketleri sundu. Pandemi dönemi başladığında da piyasa koşullarının çok altındaki sayılara vatandaşlar için uygun ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi paketleri sundu. Şimdi ise kamu bankası acil ihtiyaç kredisi arayan vatandaşlar için Mini Kredi kampanyasını başlattı. Kamu bankası aracılığıyla sunulan bu yeni kampanya birlikte vatandaşlarımız esnek ödeme planlarında ve düşük faiz oranlarına sahip olacaklar!

HALK BANKASI MİNİ KREDİ KAMPANYASI BAŞLADI! 

İhtiyaç sahibi vatandaşlara finansman desteği sunmak isteyen banka yeni kampanyasını açıkladı. Mini kredi kampanyasıyla banka üyelerine özel faiz oranları ve esnek ödeme planları sunuyor. Finansman desteği arayan bir çok vatandaş da kamu bankasının sunduğu bu yeni kredi paketini düşünüyor. Halkbank aracılığıyla sunulan bu yeni mini kredi kampanyası nedir? Faiz oranları ne kadar?
Kurulduğu günden bu yana sundukları kampanyalarına banka bir yenisini daha ekledi. Gerekli koşul ve aran şartlar da bilgisi verildi. Vatandaşlarımız Halkbank’ın yalnızca mini kredi kampanyasından değil bunun bunun yanında belirli meslek gruplarına, emeklilere ve kamu çalışanlarına özel sunduğu kampanyalarından da yararlanabilirler. Lakin banka yeni kampanyasını açıkladığından beri rekor başvurular aldı.

KAMU BANKASININ MİNİ KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ 

2021 yılı kredi kampanyaları kapsamı içinde banka aracılığıyla Mini Kredi paketi de açıklamaldu. Buna göre vatandaşlarımız 5 bin Türk lirasına kadar olan finansman desteklerinde aylık %1,58 faiz oranından faydalanabilecekler. Vade olarak ise 10 aya kadar taksit seçeneği sunuyor.

Vatandaşlarımız krediyi eşit taksitlerde, git gide artan/ azalan taksitlerde, 3 ayda bir ödemeli, serbest ödemeli ve balon ödemeli gibi farklı ödeme planlarında ödeme seçeneğine sahipler. Banka vatandaşlarımızdan mini kredi kampanyası içerisinde bi hayli düşük ücretler sunmakta. Kredinin tahsis ücreti yalnızca 26 Türk lirası.

Eğer vatandaşlarımız 5 bin Türk lirasını 9 ay vade oranıyla aylık %1,58 faiz oranıyla alırlarsa aylık ödemeleri 609 lira olmakta. 9 aylık vade sonunda ise bankaya toplamda 5 bin 485 Türk lirası ödenir. Eğer vatandaşlarımız 2 bin Türk lirası gibi daha düşük bir finansman desteği isterlerse 6 aylık vade seçeneğinde taksitleri 355 Türk lirası olacaktır. 6 ay vade sonunda bankaya geri ödenen miktar ise 2 bin 134 Türk lirası olmakta.

Vatandaşlarımız krediye olan başvurularını Halkbank mobil uygulamasından, resmi internet sitesinden, telefon bankacılığından veya Halkbank şubelerinden yapabilirler. Vatandaşlarımızdan başvuru esnasında ise kimlik belgeleri veya T.C kimlik numaralarının olduğu pasaport / ehliyet belgesi istenmekte. Bunun bunun yanında vatandaşlarımız son üç aya ait güncel bir fatura (telefon, internet, su, elektrik, doğal gaz) getirmeleri de isteniyor. Yine güncel ikametgâh belgesi ve gelir belgesi de istenen diğer evraklar içinde. Banka maaş üyelerinin ise gelir belgesi getirmesine gerek yoktur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün