Bilgi

Kamu Bankasından Faizsiz 83 Bin Lira Kredi Şartları

Kamu Bankasından Faizsiz 83 Bin Lira Kredi Şartları, arayışı içine giren okurlarımız için Kamu Bankasından Faizsiz 83 Bin Lira Kredi Şartları ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kamu Bankasından Faizsiz 83 Bin Lira Kredi Şartları sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kamu Bankasından Faizsiz 83 Bin Lira Kredi Şartları

Salgın zamanında vatandaşlarımıza yalnızca özel kurumlardan değil bunun yanı sıra kamu bankaları gibi devlet kurumlarından da destekler gelmeye sürdürmekte. Halkbank’ta 83.yılı içinde 83 bin lira kredi vererek vatandaşlara destek yapacağını açıkladı. Ayrıntılar ise haberimizin detay kısmında.

Kamu bankalarından birisi olan Halkbank yalnızca salgın zamanında değil her zaman vatandaşa destek sunan kampanalarıyla adından çok fazla bahsettirmişti. Banka yaz ayların vatandaşlara bi hayli düşük faizlerle temel destek ihtiyaç kredisi sunmuş ardından çok uygun fırsatlarla konut, taşıt ve ihtiyaç krediler sunmuştu.

Bizzat Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde esnaf ve halka destek kurmak için banka bu sene 83.yaşını kutluyor. 83.yaşına özel de vatandaşlarımıza yeni kampanyalar sunuyor.

83 MİLYONUN YANINDA OLACAK DESTEK KREDİLERİ

Halkbank kurulduğu günden bu yana ülkemize hizmet etmeye sürdürmekte. 1938 senesinden beri bir çok kez vatandaşımız uygun kredi ve kampanyalar sunan banka salgın zamanında de yine ilklere imza attı. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan yaptığı açıklamasına 83 yaşımıza 83 milyonun banaksıyız dedi. Arslan kelimelerinin devamında, gereksinimi olan herkesin yanında olmaya devam edeceklerini ve yaptıkları işten gurur duyduklarını açıkladı.

Müdür Arslan, bunun yanı sıra 83y.yıl kredisine dair açıklamalarda da bulundu. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanında oldukları söyleyen banka kredi hacimlerinin 200 milyar liraya ve Pazar payını da %2,15 düzeysine çıkararak sektör önderliğini koruduklarını açıkladı. Osman Arslan bunun yanı sıra 2018 senesinden bu yana milli ekonomiye olan katkılarının 1,1 trilyonun zerinde olduğunu ve her zaman vatandaşa destek olmaya devam edeceklerini açıkladı.

A101 Yarın Dev İndirim! 27 Mayıs 2021 Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu

HALKBANKTAN FAİZSİZ KREDİ FIRSATI BAŞLADI

Halkbank sunduğu kredi kampanyaları ile yalnızca esnafın değil halkın her kesiminin yanında olmaya sürdürmekte.

Banka esnaf ve sanatkâra 2002 senesinden bu yana yalnızca d oranında yanı 109 milyar lira değerinde kredi sunduklarını açıkladı. 2002 senesinden bu yana 1.384.000 esnaf vatandaşımız Halkbank’ın desteğiyle kredi kullandı.

Halkbank açıkladığı kampanyasıyla vatandaşlara faizsiz kredi imkânı sunuyor. Ayrıntılarında belirlendiğu kredi için başvurular salı günü ekranlara gelecek. 1 ay boyunca ise başvurular devam edecek. Faizsiz kredi içinse hiçbir ön koşul yer almıyor. Vatandaşlar başvurularını Halkbank internet sayfasından veya mobil bankacılık üzerinden yapabilecek. Aynı zamanda şubelerden de başvuru alınmakta.

HALKBANKTAN HALKIN HER KESİMİ İÇİN KREDİ KAMPANYALARI

83.yaşını kutlayan banka sunduğu bu özel kredi kampanyası dışında de güncel olarak halkın her kesimi için kredi sunmakta.

Hızlı Kredi kampanyası ile Halkbank 36 vade imkânı ile başvuran herkese anında kredi sunuyor. Kredi kampanyası içerisinde faiz oranı ise %1,54. Maaş üyelerine özel olarak sunduğu ihtiyaç kredisinde banka faiz indirimi yaparak aylık %1,51 faiz oranıyla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunmakta.

Emekli vatandaşlarımıza unutmayan banka mutlu emekli ihtiyaç kredisi ile aylık %1,51 faiz oranından 36 ay vadeli emeklilere özel kredi sunuyor. Yine Mini İhtiyaç Kredisi ile aynı koşullarda yalnızca emeklilere özel kredi paketi sunmakta.

Kamu ve özel sektör çalışanlarını da unutmuyor banka. Kamu ve özel sektör çalışanlarına Halkbank aylık %1,54 faiz oranıyla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi de sunmakta. Genel bireysel ihtiyaç kredisi içinse bankanın sunduğu faiz oranı aylık %1,60 vade sınırı ise 36 ay.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün