Biyografi

Kanat Heparı Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Kanat Heparı kimdir?, Kanat Heparı kaç yaşında?, Kanat Heparı evi nerede?, Kanat Heparı nerelidir? Kanat Heparı ev adresi?, Kanat Heparı kaç yaşında?, Kanat Heparı nerede oturuyor?, Kanat Heparı nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Kanat Heparı hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 05.Ocak.1995 senesinde doğan Kanat Heparı şu an için 26 yaşında ve Oğlak burcundandır. Kanat Heparı doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Kanat Heparı Kimdir? – Kanat Heparı Evi Nerede? – Kanat Heparı Nerede Oturuyor?

Kanat Heparı Kimdir?, evi nerede?

“Güneşin Kızları” adlı dizide “Mert” kişiliğini oynamaktadır.

Kanat Heparı, 5 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tam adı Uzay Kanat Heparı’dır. 25 yaşında motosiklet kazasında yaşamını kaybeden Uzay Heparı ve eşi Zeynep Tunuslu’nun oğludur. Babası yaşamını kaybettiğünde annesi ona 3 aylık hamile idi. Kanat Heparı lise eğitimini İstanbul’da Enka Lisesinde yaparken kazandığı bir burs ile ikinci sınıfta gittiği ABD’de New York’un bir kasabasında yatılı olarak gördü.

Lise senelerında Darüşşafaka’da basketbol oynadı. Piano çalmasını biliyor, basgitar çalıyor.

Kanat Heparı, Bilgi Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı bölümünde okudu.

Kanat Heparı’nın oyuncu koçluğunu Burak Sarımola yapmaktadır.

Kanat Heparı 2012 senesinde İstanbul Fashion Week’te bir defilede modellik yaptı. ADAM IN TOWN adlı dergiye kapak oldu.

Kanat Heparı, Kanal D ekranlarında 18 Haziran 2015 tarihinde Sadullah Çelen yönetmenliğinde başlayan “Güneşin Kızları” adlı dizide “Mert” kişiliğini oynamaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Sarpcan Köroğlu, Burcu Özberk, Sarper Arda, Meltem Gülenç, Teoman Kumbaracıbaşı, Funda İlhan gibi isimler bulunmaktadır.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Güneşin Kızları (Mert Taşkıran) (Tv dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün