Kamu ve Özel İş İlanları

Kanuni Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kanuni Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Kanuni Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Kanuni Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kanuni Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

kanuni-universitesi

kanuni-universitesi

Kanuni Üniversitesi personel alımı yapacak!

Kanuni Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Kanuni Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kanuni Üniversitesi personel alımı haberlerinin bunun yanında bazı ilan sitelerinde bulunan Kanuni Üniversitesi eleman alımı ilanlarını siz değerli okurlarımız için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kanuni Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu biçimde:

Kanuni Üniversitesi, Çukurova Eğitim ve Kültür Vakfı aracılığıyla 2013 senesinde Adana‘da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. Üniversitenin kurulmasına ilişkin karar 18 Haziran 2013 tarihli ve 28681 sayılı resmî gazetede yayınlanmıştır.

Misyonumuz
Kanuni Üniversitesi’nin misyonu, önderlik vasıflarıyla donanmış, girişimci ve eleştirel düşünebilen, her hususta çağdaşlarıyla eşdeğer, yenilikçi, rekabetçi düşünce özgürlüğüne önem veren, düşüncelerini açıklayabilme özgüvenine ve paydaşların ihtiyaç duyduğu niteliklerle donanmış mezunlar yetiştirmektir. Özgün ve bilimsel araştırmalar yapmak, teknolojik ürünler geliştirmek, ülkenin ve insanlığın poblemlerina ülkeler arası çözümler aramak suretiyle bilime, teknolojiye ve ekonomiye katkılar sağlamaktır.
Vizyonumuz
Kanuni Üniversitesi’nin vizyonu düşünce özgürlüğü ve düşünceyi açıklama özgürlüğünü geliştirmek, her düzeyde her türlü ayrımcılığa (dışlanmayı) karşı olma anlayışının yaygınlaşmasını sağlamaktır. İnsan refahı ve mutluluğu ile doğaya ve çevreye tam hassaslık içinde ülkenin bi hayli hızlı ve sürdürülebilir kalkınma çabalarını güçlendirmek; başta genç nesiller olmak üzere her yaştan insanımıza bilimsel ve mesleki gelişme olanaklarını olabilecek olan en etkili biçimde sunmak; nitelikli, özgün ve özgül, bilimsel bilgi üretimi ve yayılımında
Başvurmak için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün