Diziler

Kanunsuz Topraklar Dizisine Bomba Transfer!

Kanunsuz Topraklar Dizisine Bomba Transfer!, arayışı içine giren okurlarımız için Kanunsuz Topraklar Dizisine Bomba Transfer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kanunsuz Topraklar Dizisine Bomba Transfer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kanunsuz Topraklar Dizisine Bomba Transfer!

FOX TV’de Masumiyet dizisini ekrana getiren ve iyi bir çıkış yapan Gold Film uzun süredir Kanunsuz Topraklar dizisinin çalışmalarını sürdürüyor. Zülküf Yücel’in konusunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber’in oturacağı Kanunsuz Topraklar dizisi de FOX TV ekranlarında önümüzdeki sezon yayın yaşamına ekranlara gelecek.

Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk başrol oyuncusu en son Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz’ı canlandıran Uğur Güneş olmuştu. Uzun süredir Uğur Güneş’e partner arayan yapım Ramo dizisinin Sibel’i Esra Bilgiç’e teklif götürmüş ve  oyuncunun kabul ettiği öğrenilmişti. Esra bilgiç’ten sonra  tecrübeli oyuncu İlker Aksum Kanunsuz Topraklar dizisine dahil olmuştu. İlker Aksum en son oyuncu Ramo dizisin de  Esra Bilgiç ile birlikte rol almıştı. Böylelikle Ramo dizisinden iki oyuncu Kanunsuz Topraklar dizisine dahil olmuş oldu.

Necip Memili Kanunsuz Topraklar’da!

Esra Bilgiç ve Uğur Güneş’in başrolünü paylaşacağı dizinin kadro çalışmaları devam ederken bir oyuncunun daha diziye dahil olduğu bilgisine ulaşıldı. Necip Memili Kanunsuz Topraklar dizisine dahil oldu.  Birçok çalışmada bulunan başarılı  isim Necip Memili ‘nin de Kanunsuz Topraklar’a katıldığı bilgisine ulaşıldı.

Kanunsuz Topraklar Konusu!

Kanunsuz Topraklar dizisinde kanunun, polisin giremediği mafya ve ağaların hakim olduğu topraklarda yaşanan olaylar ele alınacak.1930’lu senelerda Zonguldak geçen hikaye için döneme uygun yapılar inşa ediliyor.

İstanbul’da kurulan platodaki çalışmalar sürerken, Uğur Güneş’in de rolüne sıkı bir biçimde hazırlandığı ve sürekli olarak spor yaparak yaptığı paylaşımlarla da görülüyor. Kanunsuz Topraklar dizisi için döneme uygun kıyafetler de dikiiyor. Uğur Güneş’in bir maden işçisi olan Davut’a hayat vereceği dizideki kostümleri için provalar yapılıyor.

Uğur Güneş ile Esra Bilgiç’in  başrolünde bulunacağı dizide Necip memili ve İlker Aksum’un da dahil olmasının ardından kadroya yavaştan belli olmaya başladı. Kanunsuz Topraklar dizisi Eylül ayında FOX TV’de ekranlara gelecek.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün