Bilgi

Kapanmada Dizi Setleri Duracak Mı? Yoksa Muaf Mı?

Kapanmada Dizi Setleri Duracak Mı? Yoksa Muaf Mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Kapanmada Dizi Setleri Duracak Mı? Yoksa Muaf Mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kapanmada Dizi Setleri Duracak Mı? Yoksa Muaf Mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kapanmada Dizi Setleri Duracak Mı? Yoksa Muaf Mı?

Tam kapanma ilan edildi. Lakin tartışmalar sürüyor. Çünkü otellerden kargoya farbrika çalışanlarına kadar birden fazla kişi yasaktan muaf tutuldu. Peki dizi setleri ne durumda? Ekranlarda izleyeceğimiz dizilerin yeni bölümleri olacak mı? Dizi çekimleri devam edecek mi? Yoksa dizi setleri de mi muaf tutuldu?

Dün Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tam kapanma açıklamasu yaptı. Lakin kararın aytıntıları yeni yeni belli olmaya başladı. Buna göre birden fazla iş yerinin muaf tutulması tartışma yaratırken üzerine birde alkol satışının yasaklanması tartışmaları alevlendirdi. 

Peki dizi setlerinde durum ne olacak? Dizilerin yeni bölümünü bekleyenlere müjde mi yoksa kara haber mi var? Dizi setleri çalışacak mı? Dizi setleri duracak mı? 

DİZİ SETLERİNİN AKIBETİ BELLİ OLDU

Dün karar açıklanır açıklanmaz yapımcılar kanalları aradı. Lakin genelge yayınlanmadığı için cevabı alamamışlardı. Lakin karar bilgisi verildi. Pek çok yer gibi dizi setleri de muaf tutuldu. Yani setler devam edecek. Yeni bölümler çekilmeye ve yayınlanmaya devam edecek. 

Lakin bu durum yine tartışma yarattı. Esnaf ve ufak müzisyenler isyan bayrağını açtı. Bu yasakların bu biçimde hiçbir yararı olmadığını söyleyen esnaf zor durumda oluğunu söyleyerek eve ekmek götüremeyeceklerini söyleyerek isyan etti. Mitingler, cenaze merasimlerinde yasakların göz göre göre yerine getirilmemesi fakat sokaktaki, sahilkdeki hatta dağ başındaki vatandaşlara maske cezası yazılmasında ki isyan gibi bu adı tam kapanma olan garip yasklarada isyan bayrağı açılmış görünüyor.   

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün