Diziler

Kardeşlerim Dizisi Doruk Kimdir? Onur Seyit Yaran

Kardeşlerim Dizisi Doruk Kimdir? Onur Seyit Yaran, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kardeşlerim Dizisi Doruk Kimdir? Onur Seyit Yaran, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kardeşlerim Dizisi Doruk Kimdir? Onur Seyit Yaran ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kardeşlerim Dizisi Doruk Kimdir? Onur Seyit Yaran

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kardeşlerim dizisinde bulunan Doruk kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız. NGM Yapım imzası taşıyan Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinde yayın yaşamına başlamıştır. Yayına girdiği günden bu yana aldığı reytinglerle zirvede olmaya devam devam eden Kardeşlerim dizisinin oyuncu ekibinde bulunan Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Celil Nalçakan gibi Usta isimler bulunmaktadır. Kısa sürede geniş seyirci kitlesine ulaşan Kardeşlerim dizinin seyircileri Doruk kişiliğini de merak etmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kardeşlerim dizisinde bulunan Doruk kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Doruk kişiliği kimdir? Kardeşlerim dizisi Doruk kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Kardeşlerim Dizisi Doruk Karakteri Kimdir?

Kardeşlerim dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Doruk kişiliği, Akif ve Nebahat’ın oğludur. Varlıklı bir ailede yetişen Doruk’un hayatta en değer verdiği şey kardeşi Melisa’dır. Bu zamana kadar istediği her şeyi elde eden Doruk bunun yanı sıra babasının iş ortağının ve yasak aşk yaşadığı Suzan’ın kızı Harika ile birliktedir. Lakin ardından Asiye’ye karşı bir şeyler hissetmeye başlayan Doruk, Harika ile olan ilişkisini sonlandırılmıştır. Kısa olaraksı Doruk kişiliği, özünde iyi biridir, fakat yetiştiği çevreden dolayı şımarık bir insan gibi davranmaktadır.

Kardeşlerim Dizisi Doruk Kimdir?

Henüz ilk sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle cumartesi gününü zirvede tamamlayan Kardeşlerim dizisinde bulunan Doruk kişiliğine yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran hayat vermektedir. Geniş seyirci kitlesine sahip olan dizinin sevenleri de Doruk kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuzu da merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran’ı daha yakında zamandan tanıtacağız.

Onur Seyit Yaran

26 yaşındaki oyuncumuz 13 Ocak 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Haliç Üniversitesi spor akademisinde tamamlayan oyuncumuz, 2016 senesinde katıldığı Best Model Of Turkey müsabakasında birinci olduktan sonra çeşitli oyunculuk teklifleri almış ve sektöre bu biçimde adım atmıştır. 2017 senesinde Kalk Gidelim dizisi aracılığıyla oyunculukla tanışan Onur Seyit Yaran, 2017-2019 senelerı içinde Kalk Gidelim dizisinde Canberk kişiliğine hayat vermiştir. Dizideki sergilediği güçle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz dizi bittikten hemen sonra Vuslat dizisiyle ekranlarda yer almıştır. Sporla yakında zamandan ilgilenen oyuncumuz bunun yanı sıran milli bir satranç oyuncusudur ve ortalama 8 yıl lisanslı futbol oynamıştır. 1.87 cm boyundaki yakışıklı oyuncumuz bu sezon Kardeşlerim dizisiyle ekranlardır.

Onur Seyit Yaran Yer Aldığı Diziler

2017-2019 – Kalk Gidelim (Canberk Dal)
2019-2020 – Vuslat (Enes)
2021 – Kardeşlerim (Doruk)

Onur Seyit Yaran Resmi İnstagram Hesabı

Yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran, sosyal platformyı da bi hayli aktif kullanmaktadır. Resmi instagram hesabından bulunduğu işlerle ve özel yaşamı ile alakalı sürekli olarak paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 182 gönderisi ve 1 milyon takipçisi bulunmaktadır. Onur Seyit Yaran’ın resmi instagram hesabı: @onurseyityaran

Onur Seyit Yaran Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz halen evli değildir. Sektörün yeni yüzlerinden olan ve özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Onur Seyit Yaran, geçtiğimiz yıl Nişantaşı’nda bir kadınla yakalanmıştır. Lakin bu konu ile ilgili açıklama yapmayan oyuncumuzun yaşamında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Kardeşlerin Dizisi Doruk – Onur Seyit Yaran Kıyafetleri

2016 senesinde tertip edilen Best Model Of Turkey müsabakasında birinci olan yakışıklı oyuncumuz dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yakışıklılığını herkese ispatlayan Onur Seyit Yaran, üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleride merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran’ın özel yaşamında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği ceket, kaban, mont, kazak, gömlek, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kardeşlerim dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Doruk kişiliğini ve Doruk kişiliğine hayat veren yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran’ı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün