Diziler

Kardeşlerim Dizisi Dünya Sanki Sırtımda Sanki Herkes Karşımda Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor?

Kardeşlerim Dizisi Dünya Sanki Sırtımda Sanki Herkes Karşımda Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor?

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kardeşlerim Dizisi Dünya Sanki Sırtımda Sanki Herkes Karşımda Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kardeşlerim Dizisi Dünya Sanki Sırtımda Sanki Herkes Karşımda Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kardeşlerim dizisi Atv ekranlarında yayın yaşamına başlarken dizisi ilk tanıtım fragmanı ile yürekleri sızlattı. Kardeşlerim dizisi ilk tanıtım fragmanından ibu yana diziye özel olarak yapılmış şarkı ve kelimeleri yazımızda sizlerle olacaktır. Kardeşlerim dizisinde çalan şarkıları müzikleri de konumuza ekleyerek siz değerli okurlarımız için Kardeşlerim dizisi şarkı ve müziklerini derleyeceğiz.

kardeslerim dizisi oyle yine de isik aramakla gececek

Kardeşlerim Dizisi Dünya Sanki Sırtımda Sanki Herkes Karşımda Şarkısı Sözleri

Yapımına NGM’in imza attığı, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstüne aldığı, konusunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Atv’nin yeni dizisi Kardeşlerim için özel bir şarkı bestelendi. Dram dizisine özel yazılan ve söylenen şarkı da annesini kaybeden ve hayata tutunmaya çalışan kardeşlerin hikayesi gizli. “Gerçek kardeşlik paylaşılan acıda başlar.” sloganı ile yayına girecek olan kardeşlerim dizisinde ”Anne nolur konuş benimle en azından rüyamda” kelimeleri geçen bir şarkı çalıyor.

kardeslerim dizisi anne nolur konus benimle en azindan ruyamda

Kardeşlerim dizisinde çalan öyle ışık aramakla geçecek hayat ne de olsa şarkısı kelimeleri;
Bugün dünden iyi,
Yarın belki gökyüzü sızacak mı ufak penceremden,
Öyle yine de ışık aramakla geçecek hayat ne de olsa,
Yeşillerde var arayıp bulana,
Dünya adeta sırtımda adeta herkes karşımda,
Yoruldum bu yaşımda,
Anne nolur konuş benimle en azından rüyamda,
Vesile tutunmama,
Öyle yine de ışık aramakla geçecek hayat ne de olsa,
Yeşillerde var arayıp bulana…

Kardeşlerim Dizisinde Çalan Anne Nolur Konuş Benimle En Azından Rüyamda Şarkısını Kim Söylüyor?

Kardeşlerim dizisi için yapılan çalışmalar tamamlandı. Dizi şarkıları oyuncuları ve konusu ile çıkan ilk fragmanda seyircinin kalbini kazanmayı başardı. Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu çok başarılı isimlerden oluşuyor. Kardeşlerim dizisinin izlenmesi ve tutmasında büyük rol oynayacak oyuncu kadrosu Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta…

kardeslerim dizisi dunya adeta sirtimda adeta herkes karsimda

Kardeşlerim dizisi için özel bir şarkı hazırlandı. Annelerini kaybeden 4 kardeşin hayata tutunma öyküsünün anlatılacağı Kardeşlerim dizisine özel şarkı için Güliz Ayla ve Alp Yenier stüdyoya girdi. Güliz Ayla’nın dile getirdiği Dünya adeta sırtımda adeta herkes karşımda şarkısı kelimeleri ve videosunu konumuzun üst bölümünde paylaşımı yaptık. Kardeşlerim dizisi şarkısını nasıl buldunuz? Kardeşlerim dizisini izlediniz mi? İlk görüşleriniz neler? Kardeşlerim dizisinde duyduğunuz şarkıları yorum kısmına eklerseniz bulup konumuza ekleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün