Diziler

Kardeşlerim Dizisi Nebahat Kimdir? Bilgileri (Simge Selçuk)

Kardeşlerim Dizisi Nebahat Kimdir? Bilgileri (Simge Selçuk), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kardeşlerim Dizisi Nebahat Kimdir? Bilgileri (Simge Selçuk), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kardeşlerim Dizisi Nebahat Kimdir? Bilgileri (Simge Selçuk) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kardeşlerim Dizisi Nebahat Kimdir? Bilgileri (Simge Selçuk)

Atv’de yayınlanmakta olan ve dram türünde Türk yapımı bir dizi olan Kardeşlerim dizisi karakterleri ile merak edilmeye devam ediyor. Önümüzdeki hafta 7. bölümü ile karşımıza çıkan Kardeşlerim dizisindeki Nebahat kişiliği dizi takipçileri aracılığıyla bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Biz de bu yazımızda sizlerle Kardeşlerim dizisindeki Nebahat kişiliğini ve Nebahat kişiliğine hayat veren oyuncumuzu sunacağız. Gelin hep birlikte Kardeşlerim dizisi Nebahat kişiliğini yakında zamandan geniş bir şekilde bir biçimde tanıyalım.Kardeşlerim Dizisi Nebahat Karakteri

Kardeşlerim Dizisi Nebahat Karakteri

Kardeşlerim dizisinde güzelliği ile ön planda bulunan Nebahat kişiliği seyircilerin bi hayli dikkatini çekti. Dizide sürekli olarak karşımıza çıkan Nebahat kişiliği Arif Atakul kişiliğinin eşidir. Nebahat zengin ve çok varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir. Akif Atakul kişiliğinin de Nebahat ile evlenmesinin sebebi budur. Bir kızı ve bir oğlu mevcuttur. Kızı kendisi gibi merhametli ve sevecen biri olsa da oğlu Doruk merhametsiz ve acımasız bir yapıya sahiptir.

Kardeşlerim Dizisi Nebahat Kimdir?

Merhameti ve güzelliğiyle Kardeşlerim dizisinde ön planda bulunan Nebahat kişiliğine hayat veren oyuncumuz ise Simge Selçuk’tur. Konumuzun ilerleyen bölümünde da oyuncumuz Simge Selçuk’tan geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz. Gelin Simge Selçuk’u hep birlikte daha yakında zamandan tanıyalım. İşte Simge Selçuk ile ilgiliki tüm detaylar.

Simge Selçuk Kimdir?

Simge Selçuk KimdirGüzel oyuncumuz Simge Selçuk, 1975 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi müzik ve sahne sanatları bölümünde tamamlamış olan Simge Selçuk, 1,72 boyunda ve 55 kilogramdır. 1993 senesinde oyunculuğa başlamış olan Simge Selçuk, ilk oyunculuk deneyimini Ferhunde Hanımlar dizisi ile yaşamıştır. En son ise karşımıza Zümrüdüanka dizisi ile çıkan Simge Selçuk, oyunculuğu ile seyircilerin beğenisine büyük miktarda elde etmiştir.

Simge Selçuk’un Yer Aldığı Diziler

1993 – Ferhunde Hanımlar
1996 – Tatlı Kaçıklar
1999 – Ayrılsak da Beraberiz
2000 – Evdeki Hesap
2000 – Evdeki Yabancı
2001 – Dünya Varmış
2002 – Bir Tatlı Huzur
2004 – Metropalas
2006 – Acemi Cadı
2007 – Ayda
2007 – Elveda Derken
2007 – Kder
2008 – Küçük Kadınlar
2011 – Avrupa Avrupa
2014 – Güzel Köylü
2016 – Kalbimdeki Deniz
2017 – Zümrüdüanka
2021 – Kardeşlerim

Simge Selçuk’un Resmi İnstagram Hesabı

Simge Selçuk sosyal platformda da güzelliği ile bi hayli göze çarpmaktadır. Simge Selçuk’un resmi instagram hesabında 303 gönderisi yer alırken 63,2 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Simge Selçuk’un resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @simgeselcukSimge Selçuk'un Resmi İnstagram Hesabı

Simge Selçuk’un Sevgilisi Var Mı? Kim?

Simge Selçuk önceden bir evlilik yapmış ve bu evlilikten de bir tane kızı dünyaya gelmiştir. Lakin Simge Selçuk evliliğini sürdüremeyip bir süre sonra eşinden ayrılma kararı almıştır. Geçtiğimiz senelerda ise Tamer Karadağlı ile gündeme gelen Simge Selçuk, yaşamında ilk tanıdığı erkeğin Tamer Karadağlı olduğunu ve Tamer Karadağlı’yı magazincilere ‘o benim her şeyim’ tabiriyle tanıttığı bilinmektedir.

Kardeşlerim Dizisi Nebahat Karakterinin Kıyafetleri

Kardeşlerim dizisinde tüm dikkati üzerine toplayan Nebahat kişiliğinin kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseler de bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Kardeşlerim dizisindeki Nebahat kişiliğinin kıyafet ve elbiselerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte güncel olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Kardeşlerim dizisindeki Nebahat kişiliğinden söz etmek istedik. Sizlerin de Nebahat kişiliği ile ilgiliki soru, yorum, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bize iletmenizi bekliyoruz. Kardeşlerim dizisinde bulunan oyuncularımızın tamamını incelemek isteğe göre de Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu isimli konumuza bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün