Diziler

Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi?

Bir çok birinin beğeniyle izlediği Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kardeşlerim dizisinin ilk fragmanı bir önceki günlerde ATV kanalında yayınlandı. Dizi seyircinin notunu almak için geri sayıma başladı. Dizi konusu ve oyuncularının bunun yanında çekim yerleri ile de bi hayli araştırma konusu oldu. Bizde bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kardeşlerim dizisinin çekim yerlerinden, çekim mekanlarından ve hangi ilçede çekildiğinden siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz.Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor

Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oyuncu ekibinde bulunan Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Su Burcu Yazgı, Yiğit Koçak, Aylin Akpınar gibi birbirinden tecrübeli isimlere bulunduran Kardeşlerim dizisi acıklı hayat hikayesi ile herkesi ekranlara kilitleyecek gibi görünmekte. Kardeşlerim dizisinin nerede çekildiği de bi hayli fazla bi hayli merak konusu oldu. Dizinin çekim yerleri için birden fazla dizide de olduğu gibi İstanbul’da bulunan değişik mekanlar seçildi.

kardeslerim dizisi hangi mahallede cekiliyor

Kardeşlerim dizisinde anne ve babasını kaybeden 4 kardeş birbirine tutunarak hayat mücadelesi vermektedir. Kardeşlerim dizisinde ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor. İstanbul Balat’ta bulunan iki katlı müstakil bu ev önceden Canevim dizisindeki kullanılmıştı. Şimdi de Kardeşlerim dizisinde yer alıyor.

Kardeslerim dizisindeki ev Istanbul Balat

Kardeşlerim Dizisi Hangi İl İlçede Çekiliyor?

Kardeşlerim Dizisi Çekim YerleriKardeşlerim dizisi de birden fazla dizide olduğu gibi çekim yeri olarak İstanbul kullanıldı. Lakin İstanbul’da hangi ilçede çekimlerin sürdürüldüğü bilgisine halen ulaşamadık. Lakin dizinin yayınlanmış olan fragmanını da da görmüş olduğumuz kadarıyla Kardeşlerim dizisi İstanbul’un birden fazla farklı semtinde çekilmiştir. Dizinin hangi ilçede çekildiği bilgisini geniş bir şekilde bir biçimde ulaştığımız zaman sizlerle sunacağız.

Kardeşlerim dizisinde İstanbul Balat Semtinde bulunan başka evlerde yer alıyor. Kırmızı gecekondu benzeri ev de İstanbul Balat’ta yer alıyor. kardeslerim dizisindeki gecekondu ev nerede

İstanbul’da Balat Semti kullanılıyor genelde Kardeşlerim dizisinde. Yine başka bir İstanbul semtinde de Kadir’in çalıştığı lokantanın tam adresi bilinmemekte fakat. Aynı semtte bulunacağını düşünüyoruz.

Kardeslerim dizisi esnaj loKardeslerim dizisi esnaj lokantasi neredekantasi nerede

Kardeşlerim Dizisi Çekim Yerleri

Kardeşlerim dizisinden okul, mahalle, sokak, ev gibi birden fazla mekandan yararlanıldı. Çekimlerin çoğunluğu dizide bahsi geçen ailenin yaşamış olduğu ev ve sonradan yerleşmiş oldukları özel bir okulda gerçekleştirdi. Lakin çekimlerin sürdürüldü özel okulun nerede bulunduğu ile ilgili bir bilgi bulamadık. Kardeşlerim dizisinin çekim yerlerinin adreslerini geniş bir şekilde bir biçimde öğrendiğimiz zaman yine sizlerle sunacağız.Kardeşlerim Dizisi Mekanları

Kardeşlerim Dizisi Mekanları

Atv’de çok kısa bir süre sonra yayın yaşamına başlayacak olan Kardeşlerim dizisi mekanları ile seyirciler de merak uyandırmaya devam ediyor. Kardeşlerim dizisinin çekim mekanlarında mahalle, sokak, semt, okul, ev, cadde gibi kavramlara sürekli olarak yer verildi. Lakin çekim mekanlarının yerleri net bir biçimde açıklanmadı. Kardeşlerim dizisinin çekim mekanlarını sürekli olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kardeşlerim dizisinde Ömer’in gittiği lüks bir gece kulübü vardı. Baya lüks bir yer olan bu gece kulübü de İstanbbul’da fakat semtini bilmiyoruz. Daha önce bu gece kulübüne giden yahut gören ziyaretçilerimiz yazabilirler.

Kardeslerim dizisindeki gece kulubu

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Kardeşlerim dizisinin çekim yerlerinden ve mekanlarından söz etmek istedik. Sizlerin de dizide çekim yerini merak ettiğiniz sahneler olursa aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca konu ile ilgiliki yorum, görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Kardeşlerim dizisinde bulunan oyuncularımız da yakında zamandan tanımak için ise Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu başlıklı yazımıza inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün