Diziler

Kardeşlerim Dizisi Sezon Finali Belli Oldu! Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak?

Kardeşlerim Dizisi Sezon Finali Belli Oldu! Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak?, arayışı içine giren okurlarımız için Kardeşlerim Dizisi Sezon Finali Belli Oldu! Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kardeşlerim Dizisi Sezon Finali Belli Oldu! Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kardeşlerim Dizisi Sezon Finali Belli Oldu! Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak?

Cumartesi akşamlarının reyting birincisi dizisi Kardeşlerim’ e veda vakti yaklaştı! Atv’nin bi hayli beğeni alan dizisi sezon finali yapıyor!

NGM’nin yapımını üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu konusunu ise Gül Abus Semerci ‘nin yazdığı Kardeşlerim dizisi ekranlara bir müddet ara veriyor.

Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Onur Seyit Yaran, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Gözde Türker, Damla Su İkizoğlu gibi oyuncuların olduğu popüler dizi Kardeşlerim sezon finali yapıyor.

Anne ve babalarını  kazada kaybeden 4 kardeşin zorlu hayat hikayelerini anlatıldığı ( Kadir, Ömer, Asiye ve Emel) Atv ekranlarında her cumartesi seyirci ile buluşan Kardeşlerim’in sezon finali tarihi belirlendi.

Kardeşlerim ne zaman sezon finali yapacak?

18. bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek olan Kardeşlerim dizisi 19 Haziran Cumartesi akşamı yayına girecek 18. bölümüyle sezona elveda diyecek. Yeni sezonu ile Eylül ayında ekranlarda olmaya devam edecek.

Kardeşlerim Oyuncuları!

Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Ustayer

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün