Diziler

Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir? Atakan Hoşgören

Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir? Atakan Hoşgören, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir? Atakan Hoşgören, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir? Atakan Hoşgören ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir? Atakan Hoşgören

Bu konumuz Atv ekranlarında cumartesi akşamları yayına giren Kardeşlerim Dizisine yeni gelen Süsen’in Sevgilisi Kimdir? konusu ile ilgili olacak. Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Şengül’ün (Fadik Atasoy) yeğeni, diziye yeni gelen yakışıklı oyuncu ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri sizlerle sunacağız.Kardeşlerim Dizisi Süsen'in sevgilisi kimdir Atakan Hoşgören

Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir?

Kardeşlerim Dizisine yeni gelen ve Süsen’in Sevgilisi olan oyuncunun gerçek adı Atakan Hoşgören‘dir. Atakan Hoşgören bunun yanı sıra Kardeşlerim Dizisinde Şengül’ün (Fadik Atasoy) yeğenidir. Oldukça yakışıklı olan ve dizide oynayacağı karakter ile ilgi odağı olması beklenen Atakan Hoşgören diziye renk katacak. Atakan Hoşgören dizide Süsen’in sevgilisi olarak rol alacak.Kardeşlerim Dizisi Süsen'in Sevgilisi kim

Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Atakan Hoşgören Kimdir?

5 ağustos 1999 tarihinde İstanbul’da doğan Atakan Hoşgören Doğuş Üniversitesi’nde işletme bölümünde eğitim görüyor. Daha çocuk yaşlarda iken oyunculuğa başlayan Atakan Hoşgören bir çok reklam filminde ve tiyatroda oynamış ilk kez ise yıldızlar şahidim isimli dizide rol almıştır. Daha sonra at 4N1K at dizisinde Ali Tekelioğlu kişiliğiyle seyrettiğimiz Atakan Hoşgören 2018 senesinde FOX TV’de yayına giren 4N1K dizisinde de rol almıştır. Atakan Hoşgören 2020 senesinde ise ATV ekranlarında yayına giren Akıncı dizisinin kadrosunda bulunan Murat kişiliği ile yer almıştı. Akıncı dizisinin final yapmasının hemen ardından Kardeşlerim dizisine transfer olan Atakan Hoşgören kardeşlerim dizisinde Süsen’in sevgilisi olarak bulunacak.

Atakan Hoşgören Kardeşlerim Dizisinde Süsen'in sevgilisiKardeşlerim dizisinde Süsen’in sevgilisi kişiliğiyle bulunacak olan Atakan Hoşgören bakalım seyirci aracılığıyla beğenilecek mi sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Kardeşlerim dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuza baktınız mı?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün