Diziler

Kardeşlerim Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Atv)

Kardeşlerim Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Atv)

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kardeşlerim Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Atv), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kardeşlerim Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Atv) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bu yazımızda Kardeşlerim dizisinin tekrar bölümleri ne zaman ekrana gelecek hangi günleri yeniden yayına girecek bu hususta geniş bir şekilde bilgiler sunacağız. Kardeşlerim dizisinin tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta yayına girecek ATV yayın akışına bakarak siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bilgiler sunmaya ve her hafta konumuzu güncellemeye çalışacağız.

Kardeşlerim dizisinin tekrarları ne zaman yayına girecek

Kardeşlerim dizisi tekrarı ne zamanKardeşlerim dizisinin ilk bölümü 20 Şubat cumartesi akşamı saat 20.00 da ekrana gelecek. Kardeşlerim dizisi 1. bölümün hemen ardından dizinin tekrarı saat 22.30 da Atv’de ekrana gelecek. Kardeşlerim dizisinin tekrarları hafta sonu pazar günü de ekrana gelmeye devam edecek. Pazar günü saat 16.00 da bir bölüm tekrarı yayına girecek olan kardeşlerim dizisi 21 Şubat Pazar günü gece yarısı 00.20 de tekrar ekrana gelecek.

Kardeşlerim dizisinin tekrarı hangi gün saat kaçta

Kardeşlerim dizisi tekrarı hangi gün saat kaçta AtvKardeşlerim dizisinin 1. Bölümü 20 Şubat cumartesi saat 20.00 da ekrana gelmişti. Kardeşlerimi dizisi 1. Bölüm tekrarı 20 Şubat cumartesi saat 22.30 da tekrar ekrana gelecek. 21 Şubat Pazar günü ise 16.00 da, gece yarısı ise 00.20 da tekrar yayına girecek olan kardeşlerim dizisi hafta içi pazartesi salı ve çarşamba günleri de yeniden ATV ekranlarında seyirci ile bir araya gelecek. 22 Şubat Pazartesi günü saat 00.30 daha yayına girecek olan kardeşlerim dizisi 23 Şubat Salı günü saat 00.15 te tekrar Atv’de ekrana gelecek.

Kardeşlerim Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Atv)

Kardeşlerim dizisinin tekrarları hangi gün saat kaçta yayına girecek güncel bilgileri Atv yayın akışı dan bakarak siz değerli okurlarımıza duyurmaya devam edeceğiz. Sizler de kardeşlerim dizisinin tekrarları yeniden ne zaman ekrana gelecek ATV yayın akışından takip ederek güncel bilgileri sayfamıza ekliyoruz. Kardeşlerim dizisini beğendiniz mi izlediniz mi tekrarına bakmayı düşünüyor musunuz yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Ayrıca kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu konumuza göz atabilir, kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor gibi merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu