Diziler

Kardeşlerim dizisine yeni başrol! Kardeşlerim’e bomba isim!

Kardeşlerim dizisine yeni başrol! Kardeşlerim’e bomba isim!, arayışı içine giren okurlarımız için Kardeşlerim dizisine yeni başrol! Kardeşlerim’e bomba isim! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kardeşlerim dizisine yeni başrol! Kardeşlerim’e bomba isim! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kardeşlerim dizisine yeni başrol! Kardeşlerim’e bomba isim!

ATV ekranlarında yayına giren Kardeşlerim dizisine bomba isim! Yayına girdiği cumartesi akşamları reyting rekorları kıran Kardeşlerim dizisine bomba transfer! Kardeşlerim dizisine yeni bir başrol oyuncusu geliyor!

Kardeşlerim dizisine bomba transfer!

Her hafta ekranlarda reyting rekorları kıran Kardeşlerim dizisi takviyelerine sürdürmekte! Kardeşlerim dizisine sürpriz bir isim katıldı! ATV popüler dizisi Kardeşlerim yeni bir oyuncu katıldı ve yeni oyuncu başrol olarak geliyor!

NG Medya aracılığıyla ATV çekilen, kadrosunda bulunan Celil Nalçakan, ahu Tağtu, Ceneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Halit Özgür Sarı olduğu Kardeşlerim dizisine Berk Ali Çatal katıldı.

Berk Ali Çatal Kardeşlerim dizisinde!

Bu cumartesi günü ekranlara gelecek bölümde Berk Ali Çatal dizide sürpriz bir rolle gelecek ve dizinin yeni başrolü olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün