Diziler

Kardeşlerim Şengül kimdir? Fadik SEvin Atasoy kaç yaşında nereli

Kardeşlerim Şengül kimdir? Fadik SEvin Atasoy kaç yaşında nereli, arayışı içine giren okurlarımız için Kardeşlerim Şengül kimdir? Fadik SEvin Atasoy kaç yaşında nereli ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kardeşlerim Şengül kimdir? Fadik SEvin Atasoy kaç yaşında nereli sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kardeşlerim Şengül kimdir? Fadik SEvin Atasoy kaç yaşında nereli

Kardeşlerim Şengül kimdir, kaç yaşında, nereli? Bu soruların yanıtları çok fazla araştırılmaya başlandı. Reytinglerde zirveden düşmeyen Kardeşlerim dizisinin başrol karakterlerinden olan Şengül kişiliği, seyircilerin dikkatini çekmeyi başardı. Peki Kardeşlerim Şengül kimdir? Nereli, gerçek adın ne? Instagram hesabı var mı? Tüm bu soruların yanıtları ve Kardeşlerim dizisinin Şengül kişiliği, Fadik Sevin Atasoy’un bilgileri haberimizin devamında sizlerle…

ATV ekranlarının reyting listesinde başarılı dizisi Kardeşlerim’de Şengül kişiliği seyircilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Uzunca bir süredir televizyondan uzak olan güzel oyuncu Fadik Sevin Atasoy’un oynadığı Şengül kişiliği, seyircilerden tam not almayı başardı. Peki Kardeşlerim Şengül kimdir? Kaç yaşında, nereli? Kardeşlerim dizisi Şengül kişiliğini canlandıran Fadik Sevin Atasoy kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Instagram hesabı var mı? Tüm bu soruların yanıtlıkla çok fazla sorgulanıyor. 

Kardeşlerim Şengül Kimdir? 

Kardeşlerim dizisinin Şengül’ü, paragöz ve dengeler üzerine değişkenlik gösteren, 37 yaşında oldukça önemli kadındır. Kocasının yetim ve bunun yanı sıra öksüz yeğenlerini de kollamaya çalışan Şengül, bunun yanı sıra cin fikirliliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Diziseverler, Kardeşlerim Şengül kişiliğini merakla takip ediyorlar.

Fadik Sevin Atasoy Kaç yaşında Nereli?

Kardeşlerim dizisinin Şengül kişiliğine hayat veren güzel oyuncu Fadik Sevin Atasoy’dur. Uzunca bir aranın ardından ekranlara ATV’nin başarılı dizisi Kardeşlerim’de Şengül karakteri ile dönen Fadik Sevin Atasoy 1 Ekim 1975, Ankara doğumludur. 46 yaşındaki güzel oyuncu, daha çocukken tam 4 yaşında Teneke isimli Devlet tiyatrolarında sahnelenen bir oyunda rol almıştır. Babası ve annesi de tiyatrocu olan Atasoy, Haluk Bilginer ile birlikte oynadığı Cimri isimli tiyatro oyunuyla da ünlenmiştir. 

Fadik Sevin Atasoy Boyu Kilosu

Aras Bulut İynemli Sadakatsiz dizisinde oynayacak mı? Üç Kuruş ne olacak?

Aras Bulut İynemli Sadakatsiz dizisinde oynayacak mı? Üç Kuruş ne olacak?

Kardeşlerim dizisinin Şengül’ü, Fadik Sevin Atasoy 1,65 cm boyunda ve 61 kilodur. 46 yaşındaki güzel oyuncu Terazi burcundadır. Daha önce de bir çok dizi ve filmde rol alan Fadik Sevin Atasoy, şimdi ATV ekranlarındaki Kardeşlerim dizisinde Şengül kişiliğiyle dikkatleri üzerine çekmeye sürdürmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün