Kardeşlerim Suzan Kimdir? Önceki Dizileri (Ahu Yağtu)

Kardeşlerim Suzan Kimdir? Önceki Dizileri (Ahu Yağtu), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kardeşlerim Suzan Kimdir? Önceki Dizileri (Ahu Yağtu), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kardeşlerim Suzan Kimdir? Önceki Dizileri (Ahu Yağtu) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kardeşlerim Suzan Kimdir? Önceki Dizileri (Ahu Yağtu)

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kardeşlerim dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Suzan’ı yakında zamandan tanıtacağız. NGM Yapım imzası taşıyan Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturmaktadır. Her cumartesi Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Kardeşlerim dizisinin başrolünde bulunan Suzan kişiliği de seyirciler aracılığıyla merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kardeşlerim dizisinin başrolünde bulunan Suzan kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Suzan kimdir? Kardeşlerim dizisi Suzan kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu diziler ile sunacağız.

Kardeşlerim Dizisi Suzan Karakteri Kimdir?

Kardeşlerim dizisinin başrolünde bulunan Suzan kişiliği, varlıklı zengin bir kadındır. Hep mutlu olmak isteyen fakat eşinden istediği ilgi ve sevgiyi göremeyen Suzan, hem yakın arkadaşının eşi hemde kocasının ortağı olan Akif’le yasak aşk yaşamaktadır. Suzan’ın, Harika isminde birde kızı mevcuttur ve kızı önümüzdeki günlerde annesinin bu yasak aşkını öğrenir. Akif’le olan bu ilişkisinden hamile kalan Suzan, kızı ile kavgası sırasında merdivenden düşerek çocuğunu kaybetmiştir.

Kardeşlerim Dizisi Suzan Kimdir?

Yayına girdiği günden bu yana aldığı reytinglerle cumartesi gününü zirvede tamamlayan dizide Suzan kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Ahu Yağtu hayat vermektedir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda güzel oyuncumuz Ahu Yağtu’yu daha yakında zamandan tanıtacağız ve Ahu Yağtu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Ahu Yağtu Kimdir?

42 yaşındaki oyuncumuz 11 Temmuz 1978 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 90-60-90 isimli dizide Eşin kişiliğine hayat vererek geçmiştir. Çocukluktan beri model olmak isteyen oyuncumuz, önceden Biri Bizi Gözetliyor isimli yarışma programında sunuculuk yapmıştır. Hala aktif olarak modellik yapan oyuncumuz bunun yanı sıra stil danışmanlığı ve moda tasarımcılığı da yapmaktadır. Şahika Tekand Stüdyo’da oyunculuk eğitimi alan Ahu Yağtu, önceden Arka Sokaklar, Kavak Yelleri, Paramparça, Kadın, Aşk ve Ceza gibi başarı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2019 senesinde Hilal Feza And Other Planets isimli sinema filmi ile geçen oyuncumuz bu sezon kardeşlerin dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Ahu Yağtu Yer Aldığı Diziler

2001 – 90-60-90 (Esin)
2005 – Savcının Karısı (Ece)
2006 – 29-30 (Nil)
2006 – Arka Sokaklar (Füsun)
2007 – Kavak Yelleri (Duygu)
2007 – Komser Nevzat (Zeynep)
2011 – Aşk Ve Ceza (Pelin)
2011 – Bir Çocuk Sevdim (Begü)
2016 – Paramparça (Candan)
2019 – Kadın (Pırıl)
2021 – Kardeşlerim (Suzan)

Ahu Yağtu Resmi İnstagram Hesabı

Güzel oyuncumuz Ahu Yağtu, sosyal platformyı bi hayli aktif kullanan isimlerin başında gelmektedir. Instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle alakalı sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun Instagram’da 2.100 gönderisi ve 296 bin takipçisi bulunmaktadır. Ahu Yağtu’nun resmi instagram hesabı: @ahuyagtu

Ahu Yağtu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Ahu Yağtu 2012 senesinde meslektaşı Cem Yılmaz ile dünya evine girmiştir ve çift evlendikleri yıl Kemal adındaki oğullarını kucaklarına almıştır. Lakin ikili 2013 senesinde anlaşamamış ve yollarını ayırmıştır. Güzel oyuncumuz şuan evli değildir fakat geçtiğimiz yıl bir içecek fabrikasının sahibi olan Efe Dursun ile aşk yaşayan Ahu Yağtu’nun ilişkisinin devam edip etmediği bilinmemekte.

Kardeşlerim Dizisi Suzan – Ahu Yağtu Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı birisi olan oyuncumuz bunun yanı sıra stil danışmanlığı da yapmaktadır. Oyunculuğun bunun yanında moda tasarımcılığı ve stil danışmanlığıyla da ilgilenen Ahu Yağtu, üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Birçok ünlü ismi giydiren oyuncumuzun sevenleri de, onun seçtiği parçaları merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde oyuncumuzun özel yaşamında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Atv’nin bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi olan Kardeşlerim dizisinin başrol oyuncusu Suzan’ı ve Suzan kişiliğine hayat veren oyuncumuz Ahu Yağtu’yu yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker