Kate Upton Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Kate Upton kimdir?, Kate Upton kaç yaşında?, Kate Upton evi nerede?, Kate Upton nerelidir? Kate Upton ev adresi?, Kate Upton kaç yaşında?, Kate Upton nerede oturuyor?, Kate Upton nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Kate Upton hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 10.Haziran.1992 senesinde doğan Kate Upton şu an için 29 yaşında ve İkizler burcundandır. Kate Upton doğum yeri ise Michigan, Amerika olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Kate Upton Kimdir? – Kate Upton Evi Nerede? – Kate Upton Nerede Oturuyor?

Kate Upton Kimdir?, evi nerede?

Kate Upton, tam adı Katherine Elizabeth Upton’dur. 10 Haziran 1992 tarihinde Amerika’da St Joseph, Michigan’da dünyaya geldi. Üç kardeşi mevcuttur. Annesinin adı Shelley, babasının adı ise Jeff’tir. Florida’ya bağlı Holy Trinity Episcopal Academy ismindeki okulda eğitim gördü. Üniversite eğitimini ise Indiana University’de yaptı.

Çocukluğu Florida Melbourne’da büyüyerek geçirmiştir. İyi bir At binicisi olan Upton’un Binicilik yarışmalarında dereceleri bulunmaktadır. Kate Upton Şimdiki modellik yaşamından önce 12-18 yaşları içerisinde at biniciliğine tutkundu ve beş dünya şampiyonluğu kazandı.

Sports Illustrated dergisinin bikini özel sayısına verdiği pozlar aracılığıyla önü açılan Kate Upton, iç çamaşırı üreticilerinin yeni gözdesi.

Kate Upton 2008 senesinde Miami’de Elite Model Management yarışmasına katıldı, bi hayli dikkat çekti ve 2008 senesinde, New York’lu ünlü IMG Model ajansı ile anlaşma imzalamıştır. Daha sonra New York‘a taşınan Upton ilk modelliğini Dooney&Bourke çanta markasının yüzü olarak yapmıştır. 2010-2011 Sports Illustrated Swimsuit Issue kapağına çıkarak ‘Yılın Çaylağı’ seçilmiştir. O zamandan beri Beach Bunny mayo ve Victoria-s Secret için modellik yapmaya başlamıştır. Ayrıca Haziran 2011’de Esquire dergisi tarafından “Yazın Kadını” seçilmiştir.

4 Kasım 2017 tarihinde beyzbolcu Justin Verlander ile evlendi.

Filmleri :
2011 – Tower Heist
2011 – Tosh.0
2012 – Saturday Night Live
2012 – Late Show with David Letterman
2012 – Sports Illustrated: The Making of Swimsuit 2012
2012 – The Three Stooges
2014 – The Other Woman (ÖTEKİ KADIN)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün