Bilgi

Kavgasız Gürültüsüz Yarışmaları ile Dikkat Çeken 360 Tv! Benim Yemeğim, Ben Bilirim, Maksat Yarışmak Olsun, Aileler Yarışıyor!

Kavgasız Gürültüsüz Yarışmaları ile Dikkat Çeken 360 Tv! Benim Yemeğim, Ben Bilirim, Maksat Yarışmak Olsun, Aileler Yarışıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Kavgasız Gürültüsüz Yarışmaları ile Dikkat Çeken 360 Tv! Benim Yemeğim, Ben Bilirim, Maksat Yarışmak Olsun, Aileler Yarışıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kavgasız Gürültüsüz Yarışmaları ile Dikkat Çeken 360 Tv! Benim Yemeğim, Ben Bilirim, Maksat Yarışmak Olsun, Aileler Yarışıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kavgasız Gürültüsüz Yarışmaları ile Dikkat Çeken 360 Tv! Benim Yemeğim, Ben Bilirim, Maksat Yarışmak Olsun, Aileler Yarışıyor!

Televizyonlar yaşamımıza kafa dağıtma aracı olarak girmişti. Lakin özellikle son senelerda artak kanallar, sabuk köpüğü programlar, diziler kafa keyifli vakit yerinde ekranlarda bolca dram, bolca tartışma, kavga, bağırma ile daha çok sinirlerimizi hatta psikolojilerimizi bozmaya yöneldi. Gerçi şu aralar bu sinir yıpratma hadiseleri he ne kadar sosyal platformda yer alsada gelin ekranlarda sığınacak bir liman gösterlim size..

Çokta eski değil ama bir zamanların acıtasyon, duygu sömürüsü, kavga gürültü olmadığı gençleri örnek bir insan gibi hem hassas hem de sanata, spora yönelten keyifli anlar yaşatan yarışma programları vardı. Neydi bunlar Huysuz Virjin’in sunumu ile “Benimle Dans Eder Misin?” Melih Gümüşbıçak’ın sunumu ile terk edilmiş can dostlarımız köpeklerin ünlülerle yarıştığı bir program, kazananın her hafta temsil ettiği bir vakıfa ödülü bağışladığı keyifli yarışma “Benzemez Kimse Sana” …   Bugünlerde bu programların bu sosyal platform yorumları ve yozlaşan ve korkunç bir karaktere dönüşen insanlar yapılması hayal de olsa, 360 kanalı yinede güzel vakit geçiren yormayan programları ile bir nevi düşüncelerimi okumuşa benziyor.

360 Tv özellikle yarışma programları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Alper Ateş’in sunumu ile Ben Bilirim, Rafet Şef’in öncülüğünde Benim Yemeğim, Bahar Özmen’in sunumuyla Ben Bilirim ve Ufuk Özkan’ın sunumu ile eski bir yarışma olan Aİleler Yarışıyor kavgadan uzak anlar yaşatarak hem eğlendiriyor hem bilgilendiriyor.

BEN BİLİRİM – ALPER ATEŞ

Özellikle Alper Ateş’in harikulade, duru ve kaliteli sunumu ile Ben Bilirim yarışmacıları bile kaliteyi hissettiriyor. Bugünlerde alanında uzan olan kimseyi bulmak zorken Alper Ateş’in hem alanında uzmanlığı hem sektörde pişmesiyle harika bir televizyon spikeri.. Bunu da Ben Bilirim yarışması ile bi hayli belli ediyor.

BENİM YEMEĞİM – RAFET İNCE

Bir başka hayranlı uyandıran yarışma programı ise ekranlarda bolca kavga ve yapaylık şeklinde seyrettiğimizde yemek, şef yarışmlarına adeta güneş gibi doğan Türkiye’ye ilk başarıları yaşatan usta şef Rafet İnce’nin öncülüğünde Ben Bilirim yarışması da keyifli anlar yaşatrak sizi gündemin kötülüğünde bir kaç saatliğine uzaklaştırıyor.

AİLELER YARIŞIYOR -UFUK ÖZKAN

Geniş Aile dizisi ile şöhreti yakalayan tecrübeli oyuncu Ufuk Özkan senelerın programı Aileler Yarışıyor programını keyifli ve kaliteli sunumu ile yeniden seyirci ile buluşturuyor.

MAKSAT YARIŞMAK OLSUN – BAHAR ÖZMEN

Maksat Yarışmak olsun programı adına yarışır şeklinde Bahar Özmen’in sempatik sunumu ile kafa dinlendiren yarışmalardan biri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün