Diziler

Kazara Aşk Dizisi Nazlı Kimdir? Bilgileri (Selin Işık)

Kazara Aşk Dizisi Nazlı Kimdir? Bilgileri (Selin Işık), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kazara Aşk Dizisi Nazlı Kimdir? Bilgileri (Selin Işık), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kazara Aşk Dizisi Nazlı Kimdir? Bilgileri (Selin Işık) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kazara Aşk Dizisi Nazlı Kimdir? Bilgileri (Selin Işık)

Yakında Star Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Kazara Aşk dizisinin yönetmen koltuğunda ise Sadullah Ceren oturmaktadır. Koliba Film imzalı Kazara Aşk dizisinin konusunu ise Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu birlikte kaleme almıştır. Şüphesiz yaza damgasını vuran dizilerden biri olmaya hazırlanan Kazara Aşk dizisinde merak edilen isimlerden bir diğeride Nazlı olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kazara Aşk dizisinde bulunan Nazlı kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Kazara Aşk dizisi Nazlı kimdir? Kazara Aşk dizisi Nazlı kişiliğine hayat veren oyuncumuzun ismini ve soy ismini ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Kazara Aşk Dizisi Nazlı Karakteri Kimdir?

İlerleyen günlerde Star Tv ekranlarında karşımıza çıkacak olan Kazara Aşk dizisinde bulunan Nazlı kişiliği, dizinin mühim karakterlerinden biridir. Nazlı yalnızca güzelliğiyle değil başarısıyla da dikkatleri üzerine çeken bir reklamcıdır. Güzel ve başarılı bir reklamcı olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Nazlı kişiliğinin nasıl biri olduğu ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler bu konu ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Kazara Aşk Dizisi Nazlı Kimdir?

Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra hayatlarına yeni bir sayfa açan iki insanın başından geçen hadiseleri keyifli bir dille ekrana getirecek olan romantik komedi türündeki Kazara Aşk dizisinin mühim karakterlerinden birisi olan Nazlı kişiliğine güzel oyuncumuz Selin Işık hayat verecektir. Izleyiciler aracılığıyla Nazlı kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Selin Işık’ta merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kazara Aşk dizisinde bulunan güzel oyuncumuz Selin Işık’ı daha yakında zamandan tanıtacağız.

Selin Işık

23 yaşındaki güzel oyuncumuz 26 Eylül 1998 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Profesyonel olarak voleybol oynayan Selin Işık, 169 cm boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. Üniversite eğitimini radyo ve televizyon bölümü üzerine alan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2014 senesinde vizyona giren Çılgın Dershane Üniversite sinema filmi ile geçmiştir. Bir süre sonra Esaretim Sensin dizisinin oyuncu kadrosuna katılan güzel oyuncumuz bu dizi aracılığıyla tanınmıştır. Kamera karşısına en son 2020 senesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle geçen güzel oyuncumuz Getir markasının reklam filminde de oynamaktadır. Genç yaşına rağmen şimdiye kadar bi hayli başarılı çalışmalara imza atan oyuncumuz bu sezon ise Kazara Aşk dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Selin Işık Yer Aldığı Diziler

2021 – Kazara Aşk (Nazlı)
2018/2020 – Eşkıya Edho (Özlem Çakırbeyli)
2018 – Tam Kafadan (Gizem)
2017/2018 – Siyah İnci (Irmak)
2017 – Esaretim Sensin (İpek)

Selin Işık Resmi İnstagram Hesabı

Kazara Aşk dizisinin mühim karakterlerinden birisi olan Nazlı kişiliğine hayat veren güzel oyuncumuz Selin Işık sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle alakalı sürekli olarak paylaşımda bulunan güzel oyuncumuzun instagram da 67 gönderisi ve ortalama olarak 55 bin takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz Selin Işık’ın resmi instagram hesabı: @selinisofficial

Selin Işık Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Selin Işık halen evli değildir. Özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun yaşamında da bilinen biri yoktur.

Kazara Aşk Dizisi Nazlı – Selin Işık Kıyafetleri

Yeteneğinin bunun yanında güzelliğiyle de ilgi odağı olan oyuncumuz Selin Işık, üslubuyla da dikkat çeken isimlerden biridir. Oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Selin Işık’ın özel yaşamımda ve Kazara Aşk dizisinde giydiği etek, pantolon, kazak, hırka, kaban, tişört, gömlek, ceket, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Star Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Kazara Aşk dizisinin mühim karakterlerinden birisi olan Nazlı kişiliğini ve Nazlı kişiliğine hayat veren güzel oyuncumuz Selin Işık’ı yakında zamandan tanıttık. Sizlerle konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün