Diziler

Kazara Aşk Dizisi Şimal Kimdir? İnstagramı Sevgilisi (Sude Zülal Güler)

Kazara Aşk Dizisi Şimal Kimdir? İnstagramı Sevgilisi (Sude Zülal Güler), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kazara Aşk Dizisi Şimal Kimdir? İnstagramı Sevgilisi (Sude Zülal Güler), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kazara Aşk Dizisi Şimal Kimdir? İnstagramı Sevgilisi (Sude Zülal Güler) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kazara Aşk Dizisi Şimal Kimdir? İnstagramı Sevgilisi (Sude Zülal Güler)

Yapımını Koliba filmin üstlenmiş olduğu yapımcılığını ise Ata Türkoğlu’nun yapacağı Kazara Aşk dizisi bir önceki günlerde çekimlerine başladı. İlerleyen haftalarda Star TV’de ilk bölümü ile karşımıza çıkacak olan Kazara Aşk dizisinde başrol karakter olan Şimal kişiliği dizi takipçileri aracılığıyla bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Bizde bu yazımızda Kazara Aşk dizisini büyük bir merakla bekleyen seyircilerimiz ve dizi takipçileriimiz adına Şimal kişiliğinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz.Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakteri

Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakteri

Şimal kişiliği, Kazara Aşk dizisinde en ön planda bulunan kadın karakterlerden biridir. Civan ile talihsiz bir kaza neticesinde tanışmışlardır. Bu tanışmanın ardından hem Şimal hem de Civan kişiliğinin yaşamında yeni bir sayfa açılmıştır ve bu yeni sayfayı Kazara Aşk dizisi mizahi bir dille seyircilere aktaracaktır. Şimal kişiliği bunun dışında ise saf, temiz, iyi niyetli ve güzel bir kızdır.

Kazara Aşk Dizisi Şimal Kimdir?

Yönetmenliğini Sadullah Ceren’in yapacağı konusunu ise Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme almış olduğu Kazara Aşk dizisindeki Şimal kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz da bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Kazara Aşk dizisinde Şimal kişiliğine Sude Zülal Güler hayat verecektir. Genç ve güzel oyuncumuz Sude Zülal Güler’i yakında zamandan tanımak isteğe göre haberimizin devamını okuyarak oyuncumuz ile ilgili geniş bir şekilde bilgiye varabilirsiniz.Sude Zülal Güler Kimdir

Sude Zülal Güler Kimdir?

Sude Zülal Güler, 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Esasen Makedonyalı’dır. Güzelliği ve oyunculuğu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sude Zülal Güler, kısa bir zaman zarfında seyirciye kendisini beğendirmeyi başarmıştır. Keşif, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Mayıs Kraliçesi, Çınar ve İsimsizler gibi dizilerde boy göstererek oyunculuğunu en iyi biçimde sergilemiştir.

Sude Zülal Güler’in Yer Aldığı Diziler

Keşif
İsimsizler
Muhteşem Yüzyıl Kösem
Mayıs Kraliçesi
Çınar

Sude Zülal Güler’in Instagram Hesabı

Sude Zülal Güler'in Instagram HesabıGüzelliği ile sosyal platformda da bi hayli dikkat çeken Sude Zülal Güler’in resmi instagram hesabında 97 gönderisi yer alırken 72 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Sude Zülal Güler takipçileri ile yer almış olduğu projeleri ve gündelik yaşamından fotoğraf karelerini sürekli olarak sevenlerinin beğenisine sağlamaktadır. Sude Zülal Güler’in resmi instagram hesabını yakında zamandan incelemek isteğe göre @zulalsudeguler kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Sude Zülal Güler’in Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Güzelliği ve oyunculuğu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sude Zülal Güler ile ilgili en fazla merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Sude Zülal Güler bir süredir Doğukan Güngör ile birliktelik yaşamaktadır. Sosyal medya aracında da bi hayli bi hayli beğeni alan bir çift olan Doğukan Güngör ve Sude Zülal Güler çifti ilişkileri ile alakalı bir video çekip YouTube’da sevenleri ile paylaşmışlardır.

Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakterinin Kıyafetleri

Kazara Aşk dizisinde başrol kadın karakterlerden bir tanesi olan Şimal kişiliği giymiş olduğu kıyafetleri kusursuz fiziğiyle müthiş bir biçimde seyirciye aktarmaktadır. Durum böyle olunca Kazara Aşk dizisindeki Şimal kişiliğinin de kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseler de bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Kazara Aşk dizisi Star TV’de olan yayın yaşamına başladığı zaman Şimal kişiliğinin dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle sunacağız.Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakterinin Kıyafetleri

Bu yazımızda da sizlerle Kazara Aşk dizisindeki Şimal kişiliğini ve Şimal kişiliğine hayat veren oyuncumuz Sude Zülal Güler’i paylaşmak istedik. Sizlerin de konu ile ilgiliki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz. Ayrıca Kazara Aşk dizisinde bulunan oyuncularımızın tamamını geniş bir şekilde bir biçimde incelemek isteğe göre: Kazara Aşk Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Kim Kimdir)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün