Diziler

Kazara Aşk Dizisine Burakhan Yılmaz Dahil Oldu!

Kazara Aşk Dizisine Burakhan Yılmaz Dahil Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Kazara Aşk Dizisine Burakhan Yılmaz Dahil Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kazara Aşk Dizisine Burakhan Yılmaz Dahil Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kazara Aşk Dizisine Burakhan Yılmaz Dahil Oldu!

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final yapmaya başladı. Birçok dizinin final yapmasının ardından ise yerlerini hızla yeni dizileri almaya hazırlanıyor. Bunlardan birtaneside Star Tv ekranlarında başlamak için gün sayıyor. Adı Kazara Aşk olan dizinin çekimleri İstanbul’da devam ederken kadrosunda bulunan birbirinden tecrübeli isimler yer alarak, kadro genişlemeye sürdürmekte.

Yapımcılığını Koliba Film’in üstüne aldığı, başrollerini Ümit Kantarcılar İile Sude Zülal’in paylaşımı yaptığı , konusunu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu Kazara Aşk dizisi için çalışmalar hızla sürdürmekte.

Burakhan Yılmaz Kazara Aşk dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Başrollerini Ümit Kantarcılar İile Sude Zülal’in paylaşımı yaptığı ve kadrosunda bulunan  Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Aycan Koptur ve Sadi Celil Cengiz gibi isimler olduğu iddialı diziye yeni bir ismin dahil olduğu bilgisine ulaşıldı. Başarılı oyuncu Burakhan Yılmaz Kazara Aşk dizisinin kadrosuna dahil oldu. Burakhan Yılmaz; Doktor Kenan rolünü hayat verecek.

Kazara Aşk Konusu!

Kazara Aşk dizisinin hususunda ; bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsü, mizahi bir dille ekranlara yansıtılacaktır. Kazara Aşk dizisi çok yakında zamanda Star Tv’de başlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün