Diziler

Kazara Aşk Doktor Kenan Kimdir? Burakhan Yılmaz

Kazara Aşk Doktor Kenan Kimdir? Burakhan Yılmaz, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kazara Aşk Doktor Kenan Kimdir? Burakhan Yılmaz, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kazara Aşk Doktor Kenan Kimdir? Burakhan Yılmaz ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kazara Aşk Doktor Kenan Kimdir? Burakhan Yılmaz

Çekimlerine bir önceki günlerde başlanmış olan Kazara Aşk dizisi Star TV’nin yazlık dizilerinden bir tanesi olurken, sevilmesi beklenen bir keyifli aile komedisi dizisidir. Merakla beklenen Kazara Aşk dizisindeki karakterler de merak edilmeye devam ediyordir. Kazara Aşk dizisinde merak edilen karakterlerden bir tanesi olan Dr. Kenan kişiliğini geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza anlatıp Dr. Kenan kişiliğine hayat veren oyuncumuzdan siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz.Kazara Aşk Doktor Kenan Karakteri

Kazara Aşk Doktor Kenan Karakteri

Kazara Aşk dizisinde yakışıklılığı ile dikkatlerin birçoğunun üzerine çekecek olan Dr. Kenan kişiliği Şimal’in eski sevgilisidir. Dr. Kenan Aladağ mesleğinde bi hayli başarılı olmasının bunun yanında çok da yakışıklı bir doktordur. Kazara Aşk dizisindeki Doktor Kenan kişiliği ile ilgiliki bilgilerimiz bu kadardır. Dr. Kenan kişiliğinin kişiliğistik ayrıntı kısmını analiz edip güncel olarak siz değerli okurlarımıza sunmaya devam edeceğiz.

Kazara Aşk Doktor Kenan Kimdir?

Kazara Aşk dizisinde Dr. Kenan kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz Burakhan Yılmaz’dır. Dizide bulunacağı için bi hayli mutlu olan oyuncumuz Burakhan Yılmaz mutluluğunu ‘Kazara Aşk’ta oynamak üstelik bir doktoru canlandırmak benim için büyük mutluluk. Dizimiz çok sevilecek, keyifli aile komedi sevenler Star TV ekranlarında bir araya gelecek.’ kelimeleriyle ifade etmiştir.

Burakhan Yılmaz Kimdir?

Burakhan Yılmaz KimdirBurakhan Yılmaz, 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü üzerine tamamlamıştır. Pek çok markanın da reklam filmlerinde de boy göstermiştir. Oyunculuğun bunun yanında profesyonel bir biçimde gitarda çalmaktadır. Spora, müziğe ve oyunculuğa bi hayli alakalı olan oyuncumuz Burakhan Yılmaz, ilk oyunculuk deneyimini 2013 senesinde yer almış olduğu İblisin Oğlu filmindeki Berk kişiliği ile yaşamıştır.

Burakhan Yılmaz’ın Yer Aldığı Diziler

2020 – Kazara Aşk
2019 – İncir Ağacı
2018 – Kocaman Ailem

 Burakhan Yılmaz’ın Resmi Instagram Hesabı

 Burakhan Yılmaz'ın Resmi Instagram HesabıSosyal medya aracında da yakışıklılığı ile birden fazla kişinin dikkatini çeken Burakhan Yılmaz, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Burakhan Yılmaz’ın resmi instagram hesabında 19 gönderisi yer alırken 13 bine yakın da takipçisi bulunmaktadır. Yer almış olduğu projeleri ve gündelik yaşamından kareleri sürekli olarak takipçileri ile paylaşmaktadır. Burakhan Yılmaz’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @burakhanyilmz

Burakhan Yılmaz’ın Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Burakhan Yılmaz’ın şu anda bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır. Burakhan Yılmaz’ın yeni bir ilişkiye başladığı haberini öğrendiğimiz zaman güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kazara Aşk Doktor Kenan Karakterinin Kıyafetleri

Kazara Aşk Doktor Kenan Karakterinin KıyafetleriStar TV’de yayına girecek olan Kazara Aşk dizisinde kıyafetleri ile merak edilen karakterlerden bir tanesine Dr. Kenan kişiliği oldu. Yakışıklılığı ile ön planda bulunan Doktor Kenan kişiliğinin dizide kullanmış olduğu pantolon, gömlek, ceket, ayakkabı, kemer, saat gibi kıyafet ve aksesuarları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte siz değerli okurlarımıza sunacağız. Sizlerin de Dr. Kenan kişiliğinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Kazara Aşk dizisindeki Doktor Kenan kişiliğinden söz etmek istedik. Sizlerin de Kazara Aşk dizisi Doktor Kenan kişiliği ile ilgiliki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı büyük bir merakla bekliyoruz. Kazara Aşk dizisinde bulunan oyuncuların tümü için:  Kazara Aşk Dizisi Oyuncuları Kadrosu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün