Fragmanlar

Kefaret 10.Bölüm Fragmanı izle

Kefaret 10.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Kefaret bu hafta yayına girecek mı?

Kefaret 10.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Kefaret dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 24 Ocak Pazar akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Ahmet’in DNA testi yaptırmaya karar vermesi üzerine Sinan Zeynep’e Cansu ile alakalı yapacağı açıklamayı erteler. Çiftliği Kartal’ın çetesi tarafından basılan Arzu, Cansu’yu korumak için İstanbul’daki özel bir okula yatılı olarak yollamaya karar verir. Zeynep, Ahmet’i Sude’den ve çiftlikten uzak tutmak için ek önlemler alır fakat Ahmet’i hiçbir engel durduramaz. Münevver’in yaptığı bir plan yüzünden Sinan, Zeynep’e evlilik teklif etmek durumunda kalır fakat DNA sonucu olumlu olmayan çıkan Ahmet’in çiftliğe ani gelişi ile ortalık karışır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu