Diziler

Kefaret Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon)

Kefaret Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon)

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kefaret Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kefaret Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

FOX TV‘de kısa bir süre önce yayınlanmaya başlayan dizi birden fazla kişinin dikkatini üzerine çekti. Dizinin konusu ve oyuncuları gibi dizide kullanılan şarkılar, müzikler de seyirciler aracılığıyla bi hayli merak konusu oldu. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kefaret Dizisinde Çalan şarkılar Müzikleri sizlerle sunacağız.Kefaret Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

25 Film imzalı dizinin yönetmen koltuğunda da Mesude Erarslan yer alıyor. Dizinin baş rolünde Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli, Mine Kılıç ve Tolga Güleç gibi bi hayli beğeni alan oyuncular yer alırken dizinin hususunda ise Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabından esinlenildi. Dizide bulunan şarkı ve müzikler de oldukca bi hayli merak konusu oldu. İşte Kefaret dizisinde duyduğumuz Şarkılar, müzikler..Kefaret Dizisinde Çalan Şarkılar

Kefaret dizisi Nefesim Nefesine Şarkısı Müziği

Kefaret dizisinde her bölümde duygusal bir fon müziği çalıyor. Kefaret fon müziğini video şeklinde ekleyebilinmekte. Aşağıdaki videonun 1.20 dakikasından ibu yana Kefaret fon müziği sizlerle..

İlk Giden Mi Son Gelen Mi? Kiracı

Hoş geldiniz yaşamıma
Gittiniz ne hoş oldu
Ne zaman kapıyı kapatsam
Biri çaldı durdu
Ne umduğumu buldum
Ne bulduklarım durdu
Uğruna yandıklarım
Kalpte kiracı olduKefaret Dizisinde Çalan Müzikler
Bir akşam gelecek
Nefesini tadacak
Yorulmuş kalbin
O’nun evi olacak
İlk gelen mi
Yoksa son giden mi acıtır kalbini?
Ya da gelmeyen mi?

Dizide sürekli olarak karşımıza çıkacak olan jenerik fonlardan bir tanesi olan fon ise ilk kez karşımıza Kefaret dizisinin ilk tanıtım filminde karşımıza gelmiştir. İzleyiciler aracılığıyla Kefaret dizisin jenerik fonu da bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Dizide bulunan jenerik fon müziği ise Uğur Ateş ve Saki Çimen’e aittir.

Kefaret Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizin de dizide duyup merak ettiğiniz şarkı ve müzikler olursa siz değerli okurlarımız için yine kelimelerini paylaşmaya çalışacağız. Ayrıca dizide duymak istediğiniz şarkı ve müzikleri de yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Kefaret dizisi Müzikleri Kiracı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün