Diziler

Kırmızı Kamyon Ayşe Kimdir? Bilgileri (Aslı Orcan)

Kırmızı Kamyon Ayşe Kimdir? Bilgileri (Aslı Orcan)

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kırmızı Kamyon Ayşe Kimdir? Bilgileri (Aslı Orcan), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kırmızı Kamyon Ayşe Kimdir? Bilgileri (Aslı Orcan) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

İlerleyen haftalarda Show TV’de yayın yaşamına başlayacak olan Kırmızı Kamyon dizisi şimdiden isminden çok fazla söz ettirmeye başladı. Dizide bulunan birden fazla karakterler seyirciler aracılığıyla bi hayli merak konusu oldu. İzleyicilerin en fazla merak ettiği karakterlerden bir tanesi de Ayşe kişiliği oldu. Biz de bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kırmızı Kamyon dizisi Ayşe kişiliği kimdir? sorusunun cevabı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler vereceğiz.

Kırmızı Kamyon Ayşe Karakteri

Kırmızı Kamyon Ayşe KarakteriKırmızı Kamyon dizisinde karşımıza çıkacak olan Ayşe kişiliği geçmişte zor şeyler yaşamıştır. Kendisi zor şeyler yaşadığı için kızını ve etrafındaki insanları da zora alıştırmak istemektedir. Ayşe kişiliğin izlerken arada bir kızıp arada bir de ona hak verecekmişiz gibi görünmekte. Ayşe kişiliğinin bunun yanı sıra Yosun isminde de bir kızı mevcuttur ve kızına dile getirdiği çarpıcı cümlelerden bir tanesi de ‘öyle çarşıya gider gibi işe gidilmez’ cümlesidir. Kırmızı Kamyon dizisi başladığı zaman Ayşe kişiliğinin ayrıntı kısmını ve geçmişini daha yakında zamandan biz de sizlerle birlikte göreceğiz.

Kırmızı Kamyon Ayşe Kimdir?

Show TV’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Kırmızı Kamyon dizisinde Ayşe kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuza Aslı Orcan’dır. Aslı Orcan’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve seyircilerimize adına konumuzun devamında Aslı Orcan kimdir? Aslı Orcan’ın dizileri nelerdir? Aslı Orcan’ın resmi instagram hesabı nedir? Aslı Orcan evli mi? gibi birden fazla soruya sizler adına yanıt vereceğiz.

Aslı Orcan Kimdir?

Aslı Orcan KimdirGüzel oyuncumuz Aslı Orcan, 27 Mayıs 1980 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. 2002 senesinden bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Aslı Orcan, Ege Üniversitesi Devlet Türk musikisi konservatuvarı Türk halk oyunları bölümünden mezun olmuştur. Bugüne dek birden fazla dizi ve filmde boy gösteren Aslı Orcan ilk oyunculuk deneyimini Sırlar Dünyası dizisi ile yaşamış en son ise karşımıza Karayazı dizisindeki Elif kişiliği ile çıkmıştır.

Aslı Orcan’ın Yer Aldığı Diziler

2002 – Sır Kapısı / Sırlar Dünyası
2003 – Hekimoğlu
2004 – Burçak Tarlası
2005 – Çapkın
2005 – Sensiz Olmuyor
2006 – Kaybolan Yıllar (Yasemin)
2007 – İki Yabancı ( Rana)
2007 – Yemin ( Yeşim)
2008 – Ateş ve Barut (Yonca)
2009 -Cam Kırıkları (Emel)
2009 – Aile Saadeti
2012 – Karadayı  (Serra Aşık)
2014 – Kurt Seyit ve Şura ( Barones Lola)
2014 – Medcezir ( Deniz)
2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Berna)
2021 – Kırmızı Kamyon (Ayşe)Aslı Orcan'ın Resmi İnstagram Hesabı

Aslı Orcan’ın Resmi İnstagram Hesabı

Aslı Orcan, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sürekli olarak fotoğraflar paylaşmaktadır. Aslı Orcan’ın resmi instagram hesabında 466 gönderisi yer alırken 40,1 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Yer aldığı projeleri ve günlük yaşamından kesitleri instagram hesabından paylaşan Aslı Orcan’ın hesabına yakında zamandan bakmak isteyen okurlarımız @aslicanorcan kullanıcı isimli hesaba bakabilirler.

Aslı Orcan’ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Aslı Orcan ile ilgili merak edilen konulardan bir diğeri olan de evli olup olmadığı oldu. Aslı Orcan 2014 senesinde Yetkin Dikinciler ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliği olan Aslı Orcan ve Yetkin Dikinciler çifti halen evliliklerini sürdürmektedirler. Bizde Aslı Orcan ve Yetkin Dikinciler çiftine mutluluklar dileriz.Aslı Orcan'ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Kırmızı Kamyon Ayşe Karakterinin Kıyafetleri

Kırmızı Kamyon dizisi şimdiden karakterlerin kıyafetleri ile dikkat çekecek gibi görünmekte. Dizide bulunan ve mühim role sahip olan Ayşe kişiliğinin kıyafetleri de bi hayli merak edilecek. Biz de Kırmızı Kamyon dizisi yayın yaşamına başladığı zaman Ayşe kişiliğinin dizide kullanmış olduğu pantolon, kazak, hırka, gömlek, bluz, ayakkabı gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız. Sizlerin de Ayşe kişiliğinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte sorabilirsiniz.

Sizlere Kırmızı Kamyon dizisindeki Ayşe kişiliğinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan söz etmek istedik. Sizlerin de kırmızı kamyon dizisi Ayşe kişiliği ile ilgiliki düşünce ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı büyük bir merak ve heyecanla bekliyoruz. Dizide bulunan oyuncuların tümünü yakında zamandan incelemek adına ise Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncu kadrosu başlıklı yazımızdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün