Diziler

Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir? Gerçek Adı (Uğur Arda Başkan)

Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir? Gerçek Adı (Uğur Arda Başkan)

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir? Gerçek Adı (Uğur Arda Başkan), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir? Gerçek Adı (Uğur Arda Başkan) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Mart ayında Show Tv de yayına girecek olan Kırmızı Kamyon dizisinde bulunan Abdülkerim kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız. Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir, Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim karakterinin gerçek adı bilgiler öncedenki dizileri siz değerli okurlarımıza sunulacak. 10. Ev imzalı Kırmızı Kamyon dizisinin başrolünü Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır paylaşmaktadır.

Daha fragmanı yayınlanmadan bile büyük ses getiren Kırmızı Kamyon dizisinin tanıtım fragmanın yayına girmesiyla birlikte Kırmızı Kamyon dizisine duyulan merakta bi hayli artmış ve fragman binlerce kişi aracılığıyla izlenmiştir. Ülkemizde yayına girecek olan ilk itfaiyeci dizisi olan Kırmızı Kamyon dizisinde bulunan Abdülkerim kişiliği de seyirciler aracılığıyla merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kırmızı Kamyon dizisi Abdülkerim kimdir? Abdülkerim kişiliğine hayat veren oyuncumuz kimdir ve önceden hangi dizilerde rol almıştır? Gibi tüm soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Karakteri Kimdir?

Kırmızı Kamyon Abdülkerim kişiliği kimMerakla beklenen Kırmızı Kamyon dizisinde bulunan Abdülkerim kişiliğinin lakabı Abdo’dur, herkes ona Abdo diye hitap eder. İri yarı birisi olan Abdülkerim, çok kuvvetli ve kuvvetlidir. Özünde iyi birisi olan Abdülkerim’in çocuk gibi bir kalbi mevcuttur ve çok romantiktir. Her ne kadar dışarıdan belli olmasa da Abdülkerim tam bir aşk insanıdır. Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir? Gerçek Adı ve işte detaylar.

Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir?

Mart ayında seyircilerle buluşmaya hazırlanan Kırmızı Kamyon dizisinde bulunan Abdülkerim kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Uğur Arda Başkan hayat vermektedir. Diziyi merakla bekleyenler aracılığıyla Abdülkerim kişiliği kadar by karaktere hayat veren oyuncumuz da bi hayli merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda oyuncumuz Uğur Arda Başkan’ı daha yakında zamandan tanıtacağız ve Uğur Arda Başkan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Uğur Arda Başkan Kimdir?

26 yaşında ki oyuncumuz 31 Ocak 1995 senesinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’ne tamamlayan Uğur Arda Başkan, ardından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Tiyatro Bölümü’nü elde etmiştir. Rhpozitif Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz aktif olarak tiyatroyla ilgilenmektedir ve bu zamana kadar Hababam Sınıfı, Yanlışlıklar Komedisi, Haldun Taner Kabare gibi bir çok tiyatro oyununda yer almıştır. Özellikle Zengin Mustafa isimli tiyatro oyununda sergilediği performansla büyük beğeni toplamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2009 senesinde yayına giren Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz en son 2020 senesinde yayına giren Bay Yanlış dizisiyle bizlerin karşısındaydı, oyuncumuz Uğur Arda Başkan bu sezon ise Kırmızı Kamyon dizisinde hayat vereceği Abdülkerim kişiliğiyle ekranlarda olacaktır.

Uğur Arda Başkan Yer Aldığı Diziler

Kırmızı Kamyon (Abdülkerim, 2021)
Bay Yanlış (Haydar, 2020)
Bir Yalnızlık Şarkısı (2020)
Aşk 101 (2020)Bay Yanlış Haydar rolü Kırmızı Kamyonda

Uğur Arda Başkan Resmi İnstagram Hesabı

Show Tv’nin heyecanla beklenen Kırmızı Kamyon dizisinde Abdülkerim kişiliğine hayat veren oyuncumuz Uğur Arda Başkan sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından sürekli olarak paylaşımlarda bulunan oyuncumuzun instagramda 70 gönderisi ve ortalama olarak 3 bin takipçisi mevcuttur. Oyuncumuz Uğur Arda Başkan’ın resmi instagram hesabı: @ugurardabaskan

Uğur Arda Başkan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

25 yaşında ki oyuncumuz Uğur Arda Başkan halen evli değildir. Özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun önceden basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı Uğur Arda Başkan’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.Bay Yanlış Haydar rolü Kırmızı Kamyonda

Kırmızı Kamyon Abdülkerim – Uğur Arda Başkan Kıyafetleri

En son Bay Yanlış dizisiyle bizlerin karşısına çıkan oyuncumuz sempatik tavırlarıyla herkesin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde, bi hayli beğeni alan oyuncumuz Uğur Arda Başkan’ın özel yaşamında ve Kırmızı Kamyon dizisinde giydiği ceket, pantolon, gömlek, mont, kaban, kazak, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza herkesin markala beklediği Kırmızı Kamyon dizisinde bulunan Abdülkerim kişiliğini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Uğur Arda Başkan’ı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir? Gerçek Adı (Uğur Arda Başkan) ile ilgili bilgiler verdik. Sizler de Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor konumuza inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün