Diziler

Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Neresi?

Bir çok birinin beğeniyle izlediği Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Neresi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Neresi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Çok yakında zamanda ekrana gelecek dizilerden birisi olan Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor hangi mekanlar kullanılıyor ve dizinin çekim yerleri hangi il ilçe veya köyde yapılıyor gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vereceğiz. 2021 senesinin ilk aylarında Show TV ekranlarında yayına girmesi beklenen kırmızı kamyon dizisi itfaiye erlerinin hayatla ölüm kalım içindeki mücadeleyi en etkili biçimde anlatması bekleniyor. Bizde kırmızı kamyon dizisi nerede çekildi mekanları neresi ve kırmızı kamyon dizisinin çekim yaptığı sete nasıl gidilir bu konularda bilgiler sunacağız.

Kırmızı kamyon dizisi nerede çekiliyor?

Kırmızı kamyon nerede hangi il ilçede çekiliyor2021 senesinde Şubat ayında Show TV ekranlarında yayına girmesi beklenen Kırmızı Kamyon dizisinin başrollerinde Görkem Sevindik, Oğuzhan Çakır, Aslı Orcan, Deniz Hamzaoğlu, Timur Ölkebaş ve Melisa Akman gibi tecrübeli oyuncular yer alıyor. Farklı mekanlarında çekimlerine başlanan kırmızı kamyon dizisi İstanbul ilimizde Beykoz ilçesi başta olmak üzere farklı ilçelerde ve mekanlarda çekimlerini yapıyor. Beykoz’da dizi ve filmlerin mekanı olarak kullanılan eski Beykoz kundura fabrikası şimdilerde dizi ve film çekim mekanı olarak kullanılmaya başladı. Kırmızı kamyon dizisi de Beykoz beldesinde ki bu dizi platosunda çekilmeye başlandı.

Kırmızı kamyon dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor?

Kırmızı kamyon dizisi hangi mahallede semtte çekiliyorKırmızı Kamyon dizisi adı üzerinde bir itfaiye dizisi olacak ve itfaiye erlerinin yaşam ile ölüm içindeki mücadelesini konu edinecek. Kırmızı Kamyon dizisinin İstanbul ilimizde Beykoz beldesinde çekimlerine başlandı. Lakin nerede yangın çıkarsa oraya koşturacak olan itfaiyeciler kırmızı kamyon dizisinde neler çektiklerine nasıl bir mücadele sergilediklerini herkes görecek. İstanbul’un kimi zaman yoğun trafiğinde, kimi zaman dar sokaklarında, kimi zaman ise bilinçsiz kullanıcıların araçlarını park ettikleri olur olmadık yerlerden hayat kurtarmak için hızla geçmek zorunda kalan itfaiye araçlarının mücadelesi İstanbul’un bir çok değişik mekanında seyirciye sunulacak.

Kırmızı kamyon çekim seti nerede nasıl gidilir?

Kırmızı kamyon dizisi nerede çekiliyorKırmızı Kamyon dizisini seyredenler bir süre sonra dizinin çekildiği mekanlara sete gitmek isteyecekler. Bu nedenle kırmızı kamyon dizisi nerede çekiliyor setine nasıl gidiliyor oyuncularla görüşmek olabilecek mü gibi merak edilen sorular da bizlere yönetiliyor. Öncelikle kırmızı kamyon dizisinin çekildiği mekanlara gitmek diziyi çekilirken izlemek olabilecek fakat oyuncular ile görüşmek koronavirüs önlemleri sebebiyle şuan için pek olabilecek görünmüyor. Çünkü oyuncular sürekli olarak test yaptırırken dışarıdan ziyaretçi kabul etmiyorlar. Kırmızı Kamyon dizisinin son çekimleri Beykoz’daki farklı mekanlarda devam ediyor. Yangın sahneleri ise İstanbul ilimizdeki bir çok ilçede yapılan sanal yangınlar ile birlikte gerçek görüntülere de yer verilecek.

Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor mekanları neresi hangi il ilçe ve kasabada çekimleri yapılıyor gibi merak edilen sorulara yanıt vermeye çalıştık. Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncu kadrosu ile ilgili merak ettiklerinizi Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosu konumuz dan takip edebilirsiniz. Kırmızı kamyon dizisi ile alakalı sormak istedikleriniz varsa bizlere aşağıdaki yorum kısmına yazarak geniş bir şekildeca öğrenebilirsiniz. Kırmızı kamyon dizisi hangi mahallede semtte çekiliyor detaylar geldikçe konumuza ekleyeceğiz.Kırmızı kamyon çekim seti nerede nasıl gidilir

Kırmızı kamyon dizisi tanıtım fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün