Diziler

Kırmızı Kamyon Dizisi Yeni Bölüm Bekleyenlere Kötü Haber! Yayından Kaldırıldı

Kırmızı Kamyon Dizisi Yeni Bölüm Bekleyenlere Kötü Haber! Yayından Kaldırıldı, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Kamyon Dizisi Yeni Bölüm Bekleyenlere Kötü Haber! Yayından Kaldırıldı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Kamyon Dizisi Yeni Bölüm Bekleyenlere Kötü Haber! Yayından Kaldırıldı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Kamyon Dizisi Yeni Bölüm Bekleyenlere Kötü Haber! Yayından Kaldırıldı

10. Ev Yapım imzalı, Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstüne aldığı; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda ise  Osman Kaya’nın oturduğu Kırmızı Kamyon Show TV’de 31 Mart Çarşamba günü ilk bölümü ile yayınlandı.

Çarşamba günü yayına giren dizi o gün yayına giren popüler diziler karşısında bi hayli düşük bir reyting aldı. Çünkü çarşamba günleri  Kanal D ekranlarında yayına giren Sadakatsiz, ATV ekranlarında yayına giren Kuruluş Osman ve FOX TV’de yeni başlayan Masumiyet dizisi ekranlarda fırtına estiriyor.  Kırmızı Kamyon dizisi de ilk bölümü ile hüsrana uğradı. Bunun üzerine kanal ve yapım şirketi anlaşarak yeni bir karar aldı.

Kırmızı Kamyon dizisinde flaş gelişme!

Düşük reyting listesinden sonra yapım şirketi ve kanal anlaşarak dizinin  yayına girmesinı durdurdu. Yayın tarihinin ileri bir tarihe alınmasına karar verildi. Bu nedenle dizinin yeni bölümleri bu haftadan bu yana yayınlanmayacak. Birsen Altuntaş aracılığıyla açıklamalan habere göre ise dizinin yeni bölümleri Haziran ayında yeniden  ekranlara gelecek.

Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncu ekibinde bulunan kimler var?

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır, Feriha Eyüboğlu, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Toprak Sağlam, Ebrar Alya Demirbilek, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınağ ve Kağan Uluca gibi isimler yer alıyor.

Kırmızı Kamyon konusu nedir?

Kırmızı Kamyon dizisinde;  kahraman itfaiyecilerin hikayesi anlatılacak. Sevinçleri, başarıları, üzüntüleri, mücadeleleri ekranlara taşınacak. Dram ve aksiyon türünde olan dizide bunun bunun yanında, kızına kavuşmak için hayata tutunan bir babanın duygu yüklü hikayesi seyirci ile bir araya gelecek.

Kırmızı Kamyon dizisi  yeniden ne zaman ekranlara gelecek?

Kırmızı Kamyon dizisi Haziran ayında Show TV  ekranlarında 1. bölümünden bu yana yeniden ekranlara gelecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün