Diziler

Kırmızı Kamyon Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri

Kırmızı Kamyon Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kırmızı Kamyon Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kırmızı Kamyon Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kırmızı Kamyon Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri.. Kırmızı Kamyon dizisi ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin tanıtım fragmanı seyirciyi çok etkiledi. Dizide çalan şarkılar, müziklerde çok etkileyici olacaktır. Kırmızı Kamyon dizisinde bulunan şarkıları, çalan müzikleri, jenerik ve fon müziklerini konumuza ekliyoruz.

kirmizi kamyon dizisinde calan sarkilar

Kırmızı Kamyon Dizisinde Çalan Şarkılar

Kırmızı Kamyon dizisinde itfaiye erlerinin mücadelesi, kendi canlarını hiçe sayarak alevlerin içindeki yaşamları konu edilecek. İtfaiye erlerinin bilmediğimiz hayat mücadelesinin anlatılacağı Kırmızı Kamyon dizisi dram tarzında bulunacağı içinde şarkılar müzikler yüreğimizi sızlatacak. Kırmızı Kamyon dizisi tanıtım fragmanında çalan şarkıları, dizide bulunan şarkıları kelimeleri ve videosu ile birlikte konumuza ekleyeceğiz.

Kırmızı Kamyon Dizisi Aman Ölüm Zalim Ölüm Üç Gün Ara Ver Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor?

Kırmızı Kamyon dizisi tanıtım fragmanında çok duygusal bir türkü çaldı. Kırmızı Kamyon dizisinde çalan ”Aman ölüm zalim ölüm üç gün ara ver” türküsü kelimeleri ve videosu yazımızdadır. Kırmızı Kamyon dizisinde çalan aman ölüm zalim ölüm şarkısı Rumeli yöresine aittir. Söz yazarı Hüseyin Yaltırık. Selanik türküsü olarakta geçen Çalın Davulları türküsü çok hüzünlü. Aman ölüm zalim ölüm türküsünü seslendiren ismin Melisa Şirin olduğunu düşünüyoruz. Aşağıda sizlerle türkünün fragmandaki halini ve tamamını videolar halinde paylaşımı yaptık.

kirmizi kamyon dizisi jenerik fon mkirmizi kamyon dizisi jenerik fon muzigi sarkilariuzigi sarkilari

Kırmızı Kamyon Aman Ölüm Zalim Ölüm Şarkısı Sözleri;
Çalın davulları çaydan aşaya aman
Mezarımı kazın bre dostlar belden aşaya
Koyun sularımı kazan dolunca aman

Aman ölüm zalim ölüm üç gün ara ver
Al başımdan bu sevdayı götür yare ver
Selanik içinde selam okunur aman
Selamın sedası bre dostlar cana dokunur
Gelin olanlara kına yakılır aman

Aman ölüm zalim ölüm üç gün ara ver
Al başımdan bu sevdayı götür yare ver
Selanik Selanik viran olasın aman
Taşını topracını seller alsın
Sen de benim gibi yarsiz kalasın aman…

Aman ölüm zalim ölüm üç gün ara ver
Al başımdan bu sevdayı götür yare ver

Kırmızı Kamyon Dizisi Jenerik Fon Müzikleri

Kırmızı Kamyon dizisi yayınlanırken isimlerin aktığı jenerikte bir şarkı veya fon müziği çalacaktır. Kırmızı Kamyon dizisinde çalan jenerik müzik veya şarkı diziye özel yazılmış olabilir. Bizlerde Kırmızı Kamyon dizisinde çalan jenerik müziği, fon müziklerini siz değerli okurlarımız için araştırıp konumuza ekleyeceğiz.

kirmizi kamyon aman olum zalim olum uc gun ara ver

Kırmızı Kamyon dizisi bu zamana kadar konu edilmemiş bir alana değiniyor. Bu zamana kadar birden çok doktor, polis, asker dizisi yapıldı ve hepsi de takdir edildi. Ama hiç itfaiyecilerin hayatlarını verdikleri mücadeleleri anlatan dizi yapılmamıştı. Kırmızı Kamyon dizisi bu alanda ilk ve takdir edilecek bir dizi olarak yayınlanacaktır. Kırmızı Kamyon dizisi alanında tek bulunacağı için şarkıları müzikleri ile özenle hazırlanmış bir dizi. Kırmızı Kamyon dizisinde duyduğunuz merak ettiğiniz şarkıları ve müzikleri yorum kısmına yazdığınız takdirde siz değerli okurlarımız için araştırıp konumuza ekleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu