Diziler

Kırmızı Kamyon İskender Kimdir? (Yaşar Aydınlıoğlu)

Kırmızı Kamyon İskender Kimdir? (Yaşar Aydınlıoğlu)

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kırmızı Kamyon İskender Kimdir? (Yaşar Aydınlıoğlu), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kırmızı Kamyon İskender Kimdir? (Yaşar Aydınlıoğlu) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yayınlanmış olan Kırmızı Kamyon dizisi Show TV’de seyircileriyle buluşmaya gün sayıyor. Etkileyici hayat hikayeleri ve etkileyici oyuncuları ile herkesi kendine hayran bıraktıracak olan Kırmızı Kamyon dizisinde öne çıkan karakterlerden bir tanesi de İskender kişiliği oldu. Biz de bu yazımızda dizi takipçileri adına Kırmızı Kamyon dizisinde bulunan İskender kişiliğinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan geniş bir şekilde bir biçimde söz edeceğiz.Kırmızı Kamyon İskender Karakteri

Kırmızı Kamyon İskender Karakteri

İtfaiyecileri ve onların yaşam hikayelerini anlatan Kırmızı Kamyon dizisinde öne çıkan ve en fazla merak edilen karakterlerden bir tanesi de İskender kişiliği oldu. Lakin İskender kişiliğinin kişiliğistik özellikleri ile ilgili resmi isterler aracılığıyla net bir açıklama gelmedi. Kırmızı Kamyon dizisindeki İskender kişiliği ile ilgili geniş bir şekilde bilgiye ulaştığımız zaman güncel olarak yine sizlerle sunacağız.

Kırmızı Kamyon İskender Kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisinde İskender kişiliğine hayat verecek olan tecrübeli oyuncumuz Yaşar Aydınlıoğlu’dur. Yaşar Aydınlıoğlu’nu merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve seyircilerimiz adına haberimizin devamında Yaşar Aydınlıoğlu’nun yaşamından, bilgilerinden, dizilerinden, sosyal platform hesabından, eşinden ve kıyafetlerinden siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz. Gelin hep birlikte Yaşar Aydınlıoğlu’nu hep birlikte daha yakında zamandan tanıyalım.

Yaşar Aydınlıoğlu Kimdir?

Yaşar Aydınlıoğlu KimdirYaşar Aydınlıoğlu, 25 Kasım 1981 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Gazi Çiftliği Lisesinden mezun olmasının ardından Anadolu Üniversitesi’nde ve Başkent İletişim bilimleri Akademisi’nde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Bir süre belediye halk tiyatrosunda oyunculuk yapmış ardından da kamera önü oyunculuk sektörüne adım atmıştır. Bu güne denk birden fazla dizi ve filmde yer almıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2004 senesinde yer almış olduğu Perçem dizisindeki Mahir kişiliği ile yaşamıştır.

Yaşar Aydınlıoğlu’nun Yer Aldığı Diziler

2004 – Perçem (Mahir)
2006 – Arka Sokaklar (Erkan)
2006 – Hayatım Sana Feda (Fikret)
2010 – Kurtlar Vadisi Pusu (Başsavcı)
2010 – Adanalı
2010 – Akasya Durağı (Fazıl)
2010 – Aşk Bir Hayal (Ekipler Amiri Ahmet)
2009 – Ezel (İskender Bey)
2011 – Muhteşem Yüzyıl (Turgut Reis)
2011 – Yalan Dünya (İlbey)
2013 – Galip Derviş
2014 – Kızıl Elma (İgor)
2014 – Vahyin İzinde (As bin Vail)
2015 – Filinta “Bin Yılın Şafağında” (Redif Paşa)
2018 – Sen Anlat Karadeniz (Yegor)
2019 – Nöbet (Ahmet Refik Paşa )
2019 – Kuruluş Osman
2021 – Kırmızı Kamyon (İskender)

Yaşar Aydınlıoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Yaşar Aydınlıoğlu sevenlerinin en fazla merak ettiği konulardan bir tanesi de instagram hesabı oldu. Yaşar Aydınlıoğlu’nun resmi instagram hesabında 329 gönderisi yer alırken 11,1 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Başarılı oyuncumuz Yaşar Aydınlıoğlu’nun resmi instagram hesabını daha yakında zamandan incelemek isteyen okurlarımız ve seyircilerimiz @yaydinlioglu kullanıcı isimli hesaba göz atabilirler.Yaşar Aydınlıoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Yaşar Aydınlıoğlu Evli Mi? Sevgilisi Var Mı?

Yaşar Aydınlıoğlu’nun evli veya sevgilisinin olup olmadığına dair birtakım araştırmalar yaptık. Lakin Yaşar Aydınlıoğlu’nun bir eşi veya sevgilisi olduğuna dair bilgi bulamadık. Oyuncumuzun sosyal platform hesaplarında eşi veya sevgilisi olduğuna dair bir paylaşım bulunmamaktadır.

Kırmızı Kamyon İskender Karakterinin Kıyafetleri

Kırmızı Kamyon dizisi oyuncularının kıyafetleri ile insanlarda merak uyandırmaya devam ediyor. Kırmızı Kamyon dizisinde kıyafetleri ile araştırma konusu olan karakterlerden bir tanesi de İskender kişiliği oldu. Kırmızı Kamyon dizisi Show TV’de olan yayın yaşamına başladığı zaman İskender kişiliğinin de kullanmış olduğu kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sizlerde Kırmızı Kamyon dizisinde bulunan İskender kişiliğinin kıyafetlerinden merak ettiklerinizi sahne bilgisi ile birlikte aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kırmızı Kamyon dizisinde bulunan İskender kişiliğinden ve ona hayat veren oyuncumuz Yaşar Aydınlıoğlu’ndan söz etmek istedik. Sizlerin de konu ile ilgiliki yorum, görüş, düşünce ve fikirlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Kırmızı Kamyon dizisinde bulunan oyuncularımızı Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncu kadrosu başlıklı yazımızda bulacaksınızdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün