Diziler

Kırmızı Oda 15 Ocak Can’ın Söylediği Yine Yalnızım Sensiz ve Issızım Şarkısı Sözleri

Kırmızı Oda 15 Ocak Can’ın Söylediği Yine Yalnızım Sensiz ve Issızım Şarkısı Sözleri

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kırmızı Oda 15 Ocak Can’ın Söylediği Yine Yalnızım Sensiz ve Issızım Şarkısı Sözleri, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kırmızı Oda 15 Ocak Can’ın Söylediği Yine Yalnızım Sensiz ve Issızım Şarkısı Sözleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kırmızı Oda Can’ın Söylediği Yine Yalnızım Sensiz ve Issızım Şarkısı Sözleri… Kırmızı Oda dizisi 15 Ocak’ta yayına giren 20. bölümünde Can rolünü canlandıran Feyyaz Şerifoğlu çok güzel bir şarkı dile getiriyor. Kırmızı Oda dizisi 15 Ocak Can’ın dile getirdiği yine yalnızım sensiz ve ıssızım şarkısı kelimelerini ve videosunu konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Kirmizi Oda can yine yalnizim sensiz ve issizim

Kırmızı Oda 15 Ocak Can’ın Söylediği Yine Yalnızım Şarkısı

Kırmızı oda dizisinde Boncuk rolünü canlandıran Burcu Biricik yine kalplere taht kurmayı başardı. Boncuk’un yalnız geçen yaşamındaki tek arkadaşı ve kalbinin sahibi olmayı başaran Can rolünü Feyyaz Şerifoğlu canlandırıyor.

kirmizi oda canin soyledigi sarki

Can Boncuk’un Hollanda’da tanıştığı arkadaşı iken zamanla tek sırdaşı yoldaşı olmuştur. Can rolünü canlandıran Feyyaz Şerifoğlu gerçek hayatta da şarkıcıdır. Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda dizisinde de güzel bir şarkı seslendiriyor. Daha önce kendi çıkardığı şarkılar olsa da Kırmızı oda dizisine özel olarak ”yine yalnızım sensiz ve ıssızım düşümde gördüğüm sensin hep yalansızım” şarkısı kelimeleri ve devamı merak konusu oldu. Kırmızı Oda Can’ın dile getirdiği şarkı kelimeleri;
Yine yalnızım,
Sensiz ve ıssızım,
Düşümde gördüğüm sensin hep yalansızım,
Zaman
Yorgun ve solgunum,
Tebessümün bana ışıksızım,
Kalbimde bir isyan durmuyor asla
Seviyorum saklıyorum özlüyorum bekliyorum

Zaman geçip gider, hikayeler biter,
Bizimkisi canım zamansız vecizeler,
Kalbimde bir isyan durmuyor asla
Seviyorum saklıyorum özlüyorum bekliyorum
Yorgun ve bitkin ama aşık hala…

Kırmızı Oda Can Feyyaz Şerifoğlu Sensiz ve Issızım Şarkısı Sözleri

Kırmızı oda dizisinde Can rolünü Feyyaz Şerifoğlu canlandırıyor. Aynı zamanda şarkı söyleyen Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda dizisinde sesi ile herkesi büyüledi. Son bölümde Boncuk ile sokak içinde görüşen ve birbirlerine aşklarını itiraf eden Can bu duygusal sahnede güzel bir şarkı seslendiriyor. Arka fonda çalan şarkının kelimelerini konumuza ilave edip sizleri bilgilendiriyoruz.

Yine yalnızım, sensiz ve ıssızım, düşümde gördüğüm sensin hep yalansızım şarkısı tamamını ulaşınca konumuza ekleyeceğiz. İşte şarkının bu kadarlık kısmı tanıtım fragmanı videosunu sizlerle paylaşalım. Sizce Boncuk’un tanıdığı sevdiği Can yalnızca bir hayal ürünü mü yoksa gerçek hayatta Boncuk’un yanında arkadaşı ve aşkı olabildi mi? Can ve Boncuk aşkını siz nasıl değerlendiriyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum: Kırmızı Oda dizisi yeni bölümünde Can’ın da aslında Boncuk’un hayali olduğunu öğrendik. Bu çok üzücü bir durumdu. Boncuk ilk geldiğinde Doktor Hanım bakalım sen iyileşmek gerçekleri görmek isteyecek misin demişti. İşte Boncuk’un hayallerinin güzelliği ve gerçek yaşamının acılığı.. Boncuk’un neden hayallere sarıldığı belli değil mi? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün