Biyografi

Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Bozkır Arslanı Celaleddin, Aşk Mantık İntikam reytinglerde çakıldı! Zirve kimin oldu?

Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Bozkır Arslanı Celaleddin, Aşk Mantık İntikam reyting listesinde çakıldı! Zirve kimin oldu?, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Bozkır Arslanı Celaleddin, Aşk Mantık İntikam reyting listesinde çakıldı! Zirve kimin oldu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Bozkır Arslanı Celaleddin, Aşk Mantık İntikam reyting listesinde çakıldı! Zirve kimin oldu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Bozkır Arslanı Celaleddin, Aşk Mantık İntikam reyting listesinde çakıldı! Zirve kimin oldu?

18 Haziran 2021 reyting sonuçları TV seyircileri aracılığıyla Büyük bir merakla bekleniyor. Özellikle cuma akşamları reyting listesinde mücadele bir hayli çetin geçiyor. 18 Haziran Cuma gecesi de Kanal D’de Arka Sokaklar sezon finali, TV8 de Kırmızı Oda sezon finali, FOX TV’de yeni dizi Aşk Mantık İntikam ve ATV’de dönem dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin yüz yüze geldi.

Reyting mücadelesi kıyasıya geçerken kimin kazanacağı da seyirciler aracılığıyla merak edilmeye başlandı. Peki 18 Haziran dizilerde neler yaşandı? Hangi dizi reyting birincisi oldu? İşte 18 Haziran 2021 reyting sonuçları…

kirmizi-oda-arka-sokaklar-bozkir-arslani-celaleddin-ask-mantik-intikam-reyting listesinde-cakildi-zirv-1

KIRMIZI ODADA GÜLBEN SÜRPRİZİ

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanarak TV8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan kırmızı orada dizisinde bugün bazı Vedalar yaşanırken kadroya yeni isimler de dahil oldu. Kırmızı oda dizisinde veda edenler içinde Leyla Ronabar, Yiğit Özşener ve Uğur Yücel vardı. Kırmızı Oda da gecenin sürprizi ise Masumlar Apartmanı dizisinin bi hayli beğeni alan ismi Gülben oldu. Gülben terapi için Manolya hanımı ziyarete geldi.

kirmizi-oda-arka-sokaklar-bozkir-arslani-celaleddin-ask-mantik-intikam-reyting listesinde-cakildi-zirv-2

ARKA SOKAKLAR’DA KAN GÖVDEYİ GÖTÜRDÜ

Arka Sokaklar dizisinin sezon finalinde deyişler bir hayli karıştı. Özellikleri Rıza baba öldü mü ölmedi mi sorusu gecenin sorusu oldu. Diğer yandan Tekin ve Zeliha da seyircileri hüsrana uğrattı. Yeni sezonda bu isimlerin kadroda olup olmayacağı herkes aracılığıyla merak ediliyor.

kirmizi-oda-arka-sokaklar-bozkir-arslani-celaleddin-ask-mantik-intikam-reyting listesinde-cakildi-zirv-3

AŞK MANTIK İNTİKAM YAYIN HAYATINA BAŞLADI

FOX TV’de ise yeni dizi Aşk Mantık İntikam bu akşam yayın yaşamına başladı. Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in oynadığı dizi genç oyuncu kadrosu ile reyting karşılaşmasında kuvvetli rakipleri ile mücadele etmeye başladı. Kuzey Kore uyarlaması olarak ekranlara gelen dizinin ilk bölümü seyirciler aracılığıyla sevildi. Aşk mantık İntikam bir bölüm reytingleri ise 19 Haziran Cumartesi günü saat 11.00’de belli olacak. Lakin sosyal platformda seyircilerin dizi ile alakalı yaptığı yorumlar son derece olumlu. 2 başrol oyuncusunun uyumu çok beğenilirken, Özellikle Yaz dizisi olarak beğenerek takip edeceğini söyleyen fazla fazla seyirci var.

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi'nin sonu geldi? Veda mesajını paylaşımı yaptı, kovulduğu fragmanla garantiledi

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi’nin sonu geldi? Veda mesajını paylaşımı yaptı, kovulduğu fragmanla garantiledi

kirmizi-oda-arka-sokaklar-bozkir-arslani-celaleddin-ask-mantik-intikam-reyting listesinde-cakildi-zirv-4

BOZKIR ASLANI CELALEDDİN DE AŞK RÜZGARI

Tarihi dizi olarak ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve seyirciler aracılığıyla da yakında zamandan takip edilen Bozkır aslanı Celaleddin gecenin en fazla izlenenleri içinde yer aldı. Harzemşahlar dönemini konu alan dizi de bu gece adeta aşk rüzgarları esti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün