Diziler

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi kovuldu! Yerine Masumlar Apartmanı Gülben’i Merve Dizdar geldi!

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi kovuldu! Yerine Masumlar Apartmanı Gülben’i Merve Dizdar geldi!, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda Delikanlı Sadi kovuldu! Yerine Masumlar Apartmanı Gülben’i Merve Dizdar geldi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda Delikanlı Sadi kovuldu! Yerine Masumlar Apartmanı Gülben’i Merve Dizdar geldi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi kovuldu! Yerine Masumlar Apartmanı Gülben’i Merve Dizdar geldi!

TV8 ekranlarında popüler dizisi Kırmızı Oda sürpriz transfer! Acun Ilıcalı dile getirdiği sözlerle olay olan Delikanlı Sadi kişiliği diziden kovuldu! Erkan Petekkaya oynadığı Delikanlı Sadi hikayesi apar topar bitirildi!

Erkan Petekkaya Kırmızı Oda’dan ayrıldı!

TV8’in reyting birincisi dizisi Kırmızı ODa sürpriz ayrılık! Kırmızı Oda dizisinde oynadığı Delikanlı Sadi kişiliğiyle rekorlar kıran Erkan Petekkaya dönemi bitti. Acun Ilıcalı ettiği küfürle dizide Delikanlı Sadi kişiliği çıkartıldı. Delikanlı Sadi birlikte çocuk ve genç oyuncu da ayrıldı!

Delikanlı Sadi veda etti!

Kırmızı Oda yayınlanacağı 42. bölümde büyük sürprizler yaşanacak. Delikanlı Sadi kişiliğinin apar topar diziden çıkartılışıyla birlikte yeni hikayeler de bununla birlikte gelecek. Erkan Petekkaya diziden kovularak adeta tüm hikayeye yazık etti yorumları bununla birlikte geldi.

Lakin yalnızca Sürpriz Delikanlı Sadi’de yaşanmadı. Kırmızı Oda Masumlar Apartmanı dizisinden sürpriz transfer oldu!

Kırmızı Oda 42. bölüm fragmanı!

Masumlar Apartmanı Gülben’i kadroya katıldı!

Kırmızı Oda dizisinde Masumlar Apartmanı Gülben’i dahil oldu! Merve Dizdar’ın oynayacağı yeni kişiliği Delikanlı Sadi yerine işlenecek hikaye oldu! Kırmızı Oda Gülben’i Merve Dizdar, sezon finalinde diziden çıkmazsa hem Masumlar Apartmanı hem Kırmızı Oda ayrılacak!

Kırmızı Oda hayranları sevinirken Masumlar Apartmanı Gülben diziden çıktı mı yorumlarını bununla birlikte getirdi. Lakin Gülben kişiliğinin sezon finaline kadar Kırmızı Oda dizisinde bulunacağı ve sezon finalinde kadrodan çıkartılacağı bilgisine ulaşıldı!

Acun Ilıcalı ikna edilemedi!

Delikanlı Sadi ve Erkan Petekkaya kişiliği devam etsin isteyen yapım ekibime veto Acun Ilıcalı’dan geldi. Fragmanda Delikanlı Sadi Erkan Petekkaya ne görüntüsü ne ismi anıldı. Yeni bölümde çekilmişse eski bölümlerden bir kaç sahne gelebilir fakat Erkan Petekkaya artık dizide olmayacak.

Delikanlı Sadi öyküsünün kalanını bundan sonra Delikanlı Sadi sevgilisi aktaracak. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstüne aldığı, başrollerini Binnur Kaya, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan’ın paylaşımı yaptığı Kırmızı Oda’nın sürprizlerle dolu sezon finaline (42. bölüm), Masumlar Apartmanı’nda Gülben kişiliğine hayat veren tecrübeli oyuncu Merve Dizdar birlikte Deniz Uğur konuk olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün