Biyografi

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi’nin sonu geldi? Veda mesajını paylaştı, kovulduğu fragmanla garantiledi

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi’nin sonu geldi? Veda mesajını paylaşımı yaptı, kovulduğu fragmanla garantiledi, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda Delikanlı Sadi’nin sonu geldi? Veda mesajını paylaşımı yaptı, kovulduğu fragmanla garantiledi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda Delikanlı Sadi’nin sonu geldi? Veda mesajını paylaşımı yaptı, kovulduğu fragmanla garantiledi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi’nin sonu geldi? Veda mesajını paylaşımı yaptı, kovulduğu fragmanla garantiledi

TV8 ekranlarında Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanarak yayına giren Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi kişiliği seyirciler aracılığıyla çok beğenilmişti. 18 Haziran Cuma günü ekranlara gelecek olan Kırmızı Oda 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Lakin dizide büyük ses getiren Delikanlı Sadi kişiliği yeni bölüm fragmanında yer almadı. Fragmanın yayına girmesi ile birlikte seyircilerde Kırmızı Oda 42. bölüm fragmanı Delikanlı Sadi neden yok ayrıldı mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Erkan Petekkaya Kırmızı Oda dizisinden ayrıldı mı?

kirmizi-oda-delikanli-sadinin-sonu-geldi-veda-mesajini-paylasti-kovuldugu-fragmanla-garantiledi-3

KIRMIZI ODA DELİKANLI SADİ AYRILDI MI YOK MU?

Kırmızı Oda dizisinde uzun süreden beri Delikanlı Sadi kişiliği çok seviliyor sosyal platformda da büyük Yankı uyandırıyordu. Lakin Kırmızı Oda 42. bölümde delikanlı Sadi kişiliği fragmanda yer almıyor. Dizinin kanalı TV8’in sahibi Acun ılıcalı’ya bir önceki günlerde hakaretler yağdıran Erkan Petekkaya’nın son durumu merak ediliyor. Birçok seyirci Erkan Petekkaya’nın diziden ayrıldığını iddia ediyor. Kırmızı Oda 42. bölüm fragmanı yayınlanınca bu iddialar da doğrulandı. Yeni bölümde Zafer ve Şehrazat hikayesi dahil olmak üzere bir çok hikaye ekranda yayınlanacak fakat Kırmızı Oda Sadi’nin hikayesi bu hafta yok.

kirmizi-oda-delikanli-sadinin-sonu-geldi-veda-mesajini-paylasti-kovuldugu-fragmanla-garantiledi-2

KIRMIZI ODA ERKAN PETEKKAYA AYRILDI MI?

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya bir önceki günlerde TV8 ekranlarında Kerimcan Durmaz’ın ödül almasına çok sinirlenmiş ve Acun ılıcalı’ya ağıza alınmayacak hakaretler etmişti. Hakaretleri ardından Acun Ilıcalı’dan bir açıklama gelmezken Erkan Petekkaveya geri adım atmadı. Söylediklerinin arkasında olan Erkan Petekkaya üstü bunun yanlış olduğunu kabul etti fakat Acun Ilıcalı’dan özür dilemedi. Şu an için bir ayrılık açıklaması yapılmadı fakat yeni bölüm fragmanında Erkan Petekkaya’nın olmaması ayrılık iddialarını güçlendirdi.

kirmizi-oda-delikanli-sadinin-sonu-geldi-veda-mesajini-paylasti-kovuldugu-fragmanla-garantiledi-1

KIIRMIZI ODA SADİ GİTTİ GÜLBEN GELDİ

Kırmızı Oda 42. bölüm fragmanında seyircileri büyük de bir sürpriz bekliyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanarak ekranları taşınan kırmızı oda dizisinin bu hafta çok mühim bir konu var. Yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanarak TRT 1 ekranlarında yayına giren Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i kırmızı oda dizisine konuk oluyor ve terapiye geliyor. Gülben’in terapiye geliyor olması bile şimdiden sosyal platformda büyük yankı uyandırdı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün